140.000-150.000 TL araç önerisi

Bu arada hocam benden bir tavsiye, araç almadan önce satıcıya ekspertize gitmeyi söyleyin ama satıcının kendi ekspertizine değil sakın! Anlaşmalı olabilir çünkü, memlekette dolandırıcı çok. Siz kendi güvendiğiniz bir ekspertize götürün aracı. Tarcanlar tuning ekspertiz işini çok iyi yapıyor mesela. Onu tavsiye ederim, adamların YouTube kanalı bile var.
Evet ekspertize sokmadan araç alınmaz diye biliyorum ben de. Yarısı farklı diğer yarısı farklı aracı birleştiren bile oluyormuş :).

Vallahi yalan yok bilmiyorum ama işte expertize güvenerek alacağız mecbur. Perte çıkmış arabayı kitlemesinler yeter :D. Yoksa kapıda boya vs falan tarzı şeylere takmam açıkcası.

Eğer Kocaeli ya da Alanya yakınlarında yaşıyorsanız tarcanlar tuning ekspertiz öneririm. İşini en iyi yapan firma onlar.

Honda civic önerebilirim hocam.
Hocam o arabalar hakkında çok güzel yorumlar okudum vs ama kullananlar hakkında pek iyi yorumlar yok. Yani geneli ciddi hasarlı vs olduğu için bir tık uzak duruyorum gibi.
Şimdiden hayırlı olsun o zaman hocam. Umarım sorunsuz ve kusursuz bir araba olur.
Çok teşekkür ettim hocam . Beğendiğim 3-5 aracı da zamanı geldiğinde atarım o zaman da beklerim yorumlarınızı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı