150.000 TL Araç önerisi

Sencer Üçel

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, tavsiye edebileceğiniz araçları merak ediyorum. 20 yaşımdayım komik ama bütçem 150k, araç bulmak zor biliyorum ama ayağımı yerden kessin istiyorum. Dizel, benzin fark etmez ama benzin olursa daha iyi olur. Aklımda Ford sierra var 2.0, sizlerin de yorumu gerekli öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

Bu bütçede alınacak araç sanayiden çıkartmaz. İlanlarda sorunsuz yazan araçların %99'u sorunlu ve km düşürülmüş araç çok fazla. Eski araçların çoğunda araç beyninde km sayacı da olmadığı için gerçek km'yi görmek mümkün olmuyor.

Lada samara, Mazda 323. forda bulasma, masraftan cıkamazsın.

Samara da baktım da biraz da görünüş önemli gibi az da ucundan da olsa idare etsin Mazda beni daha çok sanayi konusunda düşündürüyor tabii sanayiye sokar mı bilmem ama sokarsa ne yaşarım bilemiyorum Ford en azından parça konusunda imkanı olabilir gibime geliyor bilemiyorım en kötü ihtimal 5 ay daha çalışacağım.

Bu bütçede alınacak araç sanayiden çıkartmaz. İlanlarda sorunsuz yazan araçların %99'u sorunlu ve km düşürülmüş araç çok fazla. Eski araçların çoğunda araç beyninde km sayacı da olmadığı için gerçek Km'yi görmek mümkün olmuyor.

Doğru ama işte 20 yaşında bir araç sahibi olmak istiyorum 92 model bir araçtan da çok iyi performanslar beklemiyorum ama biraz daha bekleyecek gibi araç işi.

Hocam ya biraz daha birikim yapın 250 bin TL'ye kadar falan ya da motorlara bakın.

Hocam motor beğenmiyorum çok bana hitap etmiyor araç her zaman daha konforlu hissettiriyor ayrıca motora 150 250 vermek bana çok koyar açıkçası zaten peder bindirmez motora.

Motor al daha iyi reis 150 000 TL araba mı kaldı.

Yok hocam ya motor benlik değil maalesef beğenemiyorum.

Favorit, Broadway bakabilirsin. Piyasası hızlı olduğundan kuş serisi olabilir, parça konusunda sıkıntı yaşama ihtimalin çok az.

Samara da baktım da biraz da görünüş önemli gibi az da ucundan da olsa idare etsin Mazda beni daha çok sanayi konusunda düşündürüyor tabii sanayiye sokar mı bilmem ama sokarsa ne yaşarım bilemiyorum Ford en azından parça konusunda imkanı olabilir gibime geliyor bilemiyorım en kötü ihtimal 5 ay daha çalışacağım.

Doğru ama işte 20 yaşında bir araç sahibi olmak istiyorum 92 model bir araçtan da çok iyi performanslar beklemiyorum ama biraz daha bekleyecek gibi araç işi.

Hocam motor beğenmiyorum çok bana hitap etmiyor araç her zaman daha konforlu hissettiriyor ayrıca motora 150 250 vermek bana çok koyar açıkçası zaten peder bindirmez motora.

Yok hocam ya motor benlik değil maalesef beğenemiyorum.

Mazda 323 1.6glx bak alabiliyorsan cok memnun kalırsın.

Geri
Yukarı