140 TL altı TWS Kulaklık Önerisi

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, 140 TL ve altında uygun fiyatlı, müzik için ideal bir TWS kulaklık satın almak istemiştim. Kulaklık ile çok fazla görüşme yapan, telefonda oyun oynayan ya da video izleyen birisi değilim fakat yürüyüş esnasında kulaklık ile şarkı dinlemeyi severim. Kablolu kulaklığımdan kurtulmak istiyorum artık. Şarkılarda ses kalitesine çok önem veririm. Bu nedenle kulaklığın ses kalitesinin ve bass özelliğinin fiyatına göre tatmin edici seviyede olmasını isterim. Uygun fiyatlı TWS kulaklıkları incelerken Lenovo LivePods LP1 ve Xiaomi Redmi Airdots S arasında kararsız kalmıştım. Derin Bass özelliğinin olması ve 10 MM'lik sürücüye sahip olmasından dolayı tercihimi Lenovo LivePods LP1'den yana kullandım ve 137 TL'ye satın aldım. Sizce benim açımdan doğru bir karar mı? Görüşleriniz neler? Satın alma işlemini bugün yaptığımdan dolayı almış olduğum üründen pişman olmak istemiyorum ve eğer önermiyorsanız, sipariş kargoya verilmeden önce iptal edebilirim. TWS kulaklıklar hakkında deneyimim olmadığından dolayı siz değerli forum üyelerine danışmak istedim.

Bu bütçede en üstünü bu. LivePods falan değil, AirDots hiç değil.
Hızlı cevabın ve ilgin için teşekkür ederim dostum. Atmış olduğun kulaklığı ilk defa görüyorum. Daha önce inceleme videolarını filan hiç izlememiştim. Ses kalitesi nasıl? Fiyatına göre tatmin edici seviyede mi? Öyleyse siparişi iptal edebilirim.

Atmış olduğun kulaklığı ilk defa görüyorum.
Xiaomi'nin anlaşmalı/yan firmalarından biri. Gayet güzel markadır, audio konusunda ustalaşıyorlar.
Ses kalitesi nasıl? Fiyatına göre tatmin edici seviyede mi?
Bunun bir alt modeli GT1'i test ettim ve ses kalitesi olarak gayet güzeldi. Bass olarak da üzmüyordu, tiz ve midler gayet iyiydi zaten. GT1 Plus daha da iyi olacaktır çünkü aptX desteği ve Qualcomm çipset var.

Tavsiyem bu. Kendim kullanıyorum çok memnunum.
Ya da @Samotne Ciasteczka'un attığına bakabilirsin.
Sanada teşekkür ederim dostum. @Samotne Ciasteczka Peki arkadaşın önerdiği kulaklık nasıl? İkisi arasından hangisini daha çok tavsiye edersin? Siparişi hemen iptal ediyorum 😁.

@Samotne Ciasteczka Peki arkadaşın önerdiği kulaklık nasıl?
Güzel ancak kronik sorunlu diyenler var. Dokunmatiği çok kötü diyenler de var. @hadwiger hocam da kullanıyor gayet memnunmuş. Etrafımda kullananlar da memnun. Kararsız kaldım.
İkisi arasından hangisini daha çok tavsiye edersin?
Ben GT1 Plus alırdım. Hem aptX desteği için, hem kronik sorunlu olmadığını garantilemek için.

Sanada teşekkür ederim dostum. @Samotne Ciasteczka peki arkadaşın önerdiği kulaklık nasıl? İkisi arasından hangisini daha çok tavsiye edersin? Siparişi hemen iptal ediyorum 😁.

Bu videoya bak derim. İkisi de çok güzel kulaklıklar. Eğer bütçem hiç aşmaz diyorsan benim tavsiye ettiğime bakabilirsin fakat bütçen 20 - 30 TL artabiliyorsa @Samotne Ciasteczka gayet güzel bir öneri yapmış.

Sanada teşekkür ederim dostum. @Samotne Ciasteczka Peki arkadaşın önerdiği kulaklık nasıl? İkisi arasından hangisini daha çok tavsiye edersin? Siparişi hemen iptal ediyorum 😁.
T5'ten gayet memnunum. Dokunmatiği çok iyi değil evet. Ses ve mikrofon kalitesi harika.

Güzel ancak kronik sorunlu diyenler var. Dokunmatiği çok kötü diyenler de var. @hadwiger hocam da kullanıyor gayet memnunmuş. Etrafımda kullananlar da memnun. Kararsız kaldım.

Ben GT1 Plus alırdım. Hem aptX desteği için, hem kronik sorunlu olmadığını garantilemek için.
Bu videoya bak derim. İkisi de çok güzel kulaklıklar. Eğer bütçem hiç aşmaz diyorsan benim tavsiye ettiğime bakabilirsin fakat bütçen 20 - 30 TL artabiliyorsa @Samotne Ciasteczka gayet güzel bir öneri yapmış.
T5'ten gayet memnunum. Dokunmatiği çok iyi değil evet. Ses ve mikrofon kalitesi harika.
Ne kadar teşekkür etsem az. Siparişi iptal ettim şimdi. Önermiş olduğunuz kulaklıkların inceleme videolarını izleyeceğim. Bu arada Haylou GT1'in Pro ve Plus modelleri de bulunuyor. İkisinin arasındaki farklar nelerdir? Kulaklığın 3 modeli olunca bilemedim açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı