140 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
140

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam, Technopat üyeleri! Kendime Max 140 TL bandında bir klavye arıyorum. Işıklı, mekanik hisli önerileriniz var mıdır? Varsa nelerdir? Fazla aşmaz iseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, Technopat üyeleri! Kendime Max 140 TL bandında bir klavye arıyorum. Işıklı, mekanik hisli önerileriniz var mıdır? Varsa nelerdir? Fazla aşmaz iseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Hocamen iyi fiyat/performans ürünüdür sakın Gamepower veya Rampage'ye bulaşmayın.
Bu arada garaj Online yani markanın kendi sahibi GameGaraj Trendyol'da 124 TL kargo dahil satıyor bence kaçırmadan alın.

Hocamen iyi fiyat/performans ürünüdür sakın Gamepower veya Rampage'ye bulaşmayın.
Bu arada garaj Online yani markanın kendi sahibi GameGaraj Trendyol'da 124 TL kargo dahil satıyor bence kaçırmadan alın.

Evet, bunu görmüştüm. Fakat ileride tuşlar soyulur diye almadım. Ama hala aklımda.

Teşekkür ediyorum çevrenizde kullanan var mıdır?

Teşekkürler Çevrenizde kullanan var mıdır?

Gamenote markasını ben kullanıyorum fakat farklı bir ürününü ve çoğu arkadaşta öneriyor.

@Rivadex'e sorabilirsiniz bilgili birisi. @EREN SATAR bu ürünü kullanıyor.

@Liberte Sergen'nin de önerdiği KB487L'yi öneririm. Bütçe biraz artarsa buna da bakabilirsiniz:

Hocam maalesef bütçe artmaz KB487L'yi alasım var hala aklımda sizce nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı