1400 TL 2. el Sapphire RX 570 alınır mı?

2. el ilanlarda gördüm, altında ise "Her türlü testlere açıktır" yazıyordu, ve temiz gözüküyordu. Ekran kartlarına baktığımda 1750 TL'ye ASUS GTX 960 da buldum. Bunlar fiyat olarak iyi mi, fikirleriniz neler?
GTX 960'a asla 1750 TL verilmez. Aynı kartı 2GB olanını ben 1000 TL'ye satıyorum. Alacaksan RX 570 al 1200-1500TL arası.

Ayrıca GTX 980'i ben 3-4 ay önce 1200TL'ye almıştım sonrasında bilgisayarı komple sattım, 1000TL civarına bulursan alınabilecek bir kart da yani 200-300 TL fazlaya RX 570 varken ben olsam almam.

Güç tüketimi olsun, mimari olsun, ileride oynayacağın başka oyunlar olsun, bozulma riski olsun 3-5 FPS'den daha önemli inan.

Bütçen tam nedir bilmiyorum ama 1750 TL seviyesinin üzerine çıkabiliyorsan kesinlikle 1650 Super ve 5500 XT satanlarla pazarlık yap. At mesaj "bu kadar param var veriyor musun?" diye.

Yok bütçen 1750 TL ve altı ise GTX 1060, RX 580, GTX 1650, RX 570 dışındaki kartlara bakma. GTX 900 serisinden tamamen uzak dur isterse 980 Ti olsun.
Hocam, kondisyondan ve mining'den bahsettiniz satıcıya kartın sağlık durumunu öğrenmem için nasıl irtibat kurmalıyım?

Hocam, kondisyondan ve mining'den bahsettiniz satıcıya kartın sağlık durumunu öğrenmem için nasıl irtibat kurmalıyım?

Kuramazsın sıkıntı orada. O ne derse inanmak zorundasın artık dürüt mü, yalancı mı şans işi. Teknik servisler bile bir kart miningde kullanıldı mı kullanılmadı mı anlayamıyor.

Kuramazsın sıkıntı orada. O ne derse inanmak zorundasın artık dürüt mü, yalancı mı şans işi. Teknik servisler bile bir kart miningde kullanıldı mı kullanılmadı mı anlayamıyor.
Peki satıcı testlere açık olduğunu belirtmiş. Belli başlı uygulamalar yok mudur? en azından bazı bilgilerin kabasını çıkartmak için teyit ettirsem?

Peki satıcı testlere açık olduğunu belirtmiş. Belli başlı uygulamalar yok mudur? en azından bazı bilgilerin kabasını çıkartmak için teyit ettirsem?

Furmark testine sokar işte en fazla olacağı o. Kart çalışıyorsa sıkıntı yok ama kondüsyon dediğim kartın seni ne kadar götüreceği.

1 aya da patlayabilir, 5 sene de gidebilir. Bunlar tamamen şans işidir ve kartın yaşıyla da doğru orantılı şekilde risk artar.

Az önce satıcıyla konuştum ve aynen şunları yazdı "Aktif olarak kullanıyordum yeni kart aldığım için satıyorum hiç bir sıkıntısı yok furmark testi yetmişlerde ben ikinci el olarak aldım 4 ay kullandım memnun kaldım" Fikirleriniz neler sizce almalı mıyım? bu fiyata başka seçenek bulamadım.

Az önce satıcıyla konuştum ve aynen şunları yazdı "Aktif olarak kullanıyordum yeni kart aldığım için satıyorum hiç bir sıkıntısı yok furmark testi yetmişlerde ben ikinci el olarak aldım 4 ay kullandım memnun kaldım" Fikirleriniz neler sizce almalı mıyım? bu fiyata başka seçenek bulamadım.
Hangi kart? Fiyatı ne?

Dosya Ekleri

• 0⁰0074222445674.jpg
    0⁰0074222445674.jpg
    155,2 KB · Görüntüleme: 14
  • 00077777765222345.jpg
    00077777765222345.jpg
    251,9 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı