1400 TL kumaş koltuk önerisi

Bütçe
1500
Ben bu koltuk işlerinde neyin hedeflendiğini bilemiyorum. Kumaş olsun, bel ve boyun desteği olsun, alaşımı güven versin diyorsanız piyasada çok ürün var.

Bu ürünü 745 TL'den aldım. Yukarıda sözünü ettiklerimi karşılıyor. Alın diye demiyorum ama "oyuncu koltuğu" olayının bir miktar abartıldığını da düşünüyorum.

Fiyatı 1K ya çıkmasaydı F/P koltuklardan biriydi bence de ama 1K ya çıkmışken iyi bir şey almak istenebilir. Sanki sizinki ucuz olduğu için kötüymüş gibi ;)

Umarım kaliteli amartisör ve 65DNS sünger kullanılmıştır. Bana pek güven vermedi. Bunun yerine Zio ve Calitte tercih ederdim. Hawk gereksiz arttı, parasının karşılığını vermiyor.

Umarım kaliteli amartisör ve 65DNS sünger kullanılmıştır. Bana pek güven vermedi. Bunun yerine Zio ve Calitte tercih ederdim. Hawk gereksiz arttı, parasının karşılığını vermiyor.

Cool'dan bahsediyorsanız class 4 müş. Zio olmuş 2K fark çok fazla hocam. Bence cool da iş görür gibi ama bilemedim. Bildiğim bir şey var o da iade edemediğim ürünü denemeden alamayacağım :D

Geri
Yukarı