1400 TL modem önerisi

D.WINCHESTER

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşım modem alacak, ne alayım diye sordu bende kullandığım Keenetic Carrier DSL önerdim ama bütçesi 1400 TL civarıymış. Keenetic Omni DSL önerdim ama aklıma takılan şey 5GHz olmaması. Artık bu devirde 5GHz olmayan modem alınır mı? Bir de bu fiyata Tenda V12 var ama yazılımı Keenetic'e göre kötüymüş. Sizce ne almalı? İnterneti 100Mbps Türk Telekom.

Ben yine de Tenda yerine omni DSL tercih ederdim. Tenda'nın çekim gücü omni DSL'e göre daha iyi ve 5G sunuyor tercihlerini neye ihtiyacı varsa ona göre yapması lazım.
Bende öyle dedim, kafam rahat olsun diyorsan Omni DSL al geç dedim. Router kullanıyormuş zaten Omni DSL her türlü daha mantıklı olur gibi.

Merhabalar, arkadaşım modem alacak, ne alayım diye sordu bende kullandığım Keenetic Carrier DSL önerdim ama bütçesi 1400 TL civarıymış. Keenetic Omni DSL önerdim ama aklıma takılan şey 5GHz olmaması. Artık bu devirde 5GHz olmayan modem alınır mı? Bir de bu fiyata Tenda V12 var ama yazılımı Keenetic'e göre kötüymüş. Sizce ne almalı? İnterneti 100Mbps Türk Telekom.
Temiz ikinci el Zyxel DX3200 al hem çift band, hem wifi 6 destekli. En fazla 700-800 TL alırsın pazarlıkla garantili temiz bir cihazı. Sarı sayfalarda bak derim. Ben 1 senedir kullanıyorum ve memnunum.

2.el almak istemiyor. Omni DSL alacak büyük ihtimal. Bu fiyata başka markalarda düzgün bir şey var mıdır?

Geri
Yukarı