1400 TL Monitörlü Bilgisayar Toplama

ihora

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1400 TL'ye CS:GO ve LOL gibi oyunları rahatça oynatacak monitör dahil bilgisayar toplamak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Monitör dahil olmasa giriş seviyesi bir bilgisayar önerirdik ancak çok düşük bir bütçe ve sanırım sana sadece ikinci el sistemlere yönel diyebilirim.

@ShadYaqz Böyle videolar buldum, adamlar Intel HD Graphics 610 kullanıyorlar. Sistem iyi mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1400.PNG
    1400.PNG
    17,2 KB · Görüntüleme: 115
İlla alman gerekiyorsa 768p monitörlü bir sistem alabilirsin ancak 768p çözünürlükte oyun oynamaktansa daha çok para biriktirip 1080p bir sistem almalısın diye düşünüyorum.

Bu arkadaşın attığı sistemi almalısın çünkü ilerde geliştirilebilir bir sistem. Bütçe olunca bir GTX 1050 -1050 Ti birde 4 GB RAM eklersin mis.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki LOL oynamam da CS:GO'da orta ayarlarda yaklaşık kaç FPS alırım?

Eğer ciddi bir CS:GO oyuncusuysanız veya oyunda ilk amacınız eğlenmek değil de rekabet ise neredeyse her profesyonel oyuncu gibi, siz de oyunu 1024x768 çözünürlükte oynarsınız muhtemelen. Onun içinde işlemcideki dahili GPU yeterlidir. Zaten bu fiyat aralığına bu performansı ve geleceğe yönelik oluşunu düşünürseniz bu bilgisayarı öpün başınıza koyun.

Arkadaşlar evde eski bir monitör buldum. LG L1752S 1280×1024. Bunu geçici olarak kullanabilir miyim? Eğer kullanabilirsem monitör hariç bütçem 1400 TL. Eylül'de 1080p bir monitör alacağım.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı