1400 TL Sistem Tavsiyesi

kebap

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben oyun amaçlı bir sistem toplamak istiyorum. Topladığım bu sistem hakkında birkaç sorum olacak;

1. Bu fiyata bundan daha performanslı sistem var mı?
  2. İşlemcinin yanında stok fan geliyor mu?
  3. Eğer stok fan varsa bu işlemciyi OC etmek istesem yeterli olur mu? Örneğin 4.4 GHz'e çıkartsam.
  4. Ekran kartı hakkında ne düşünüyorsunuz? 4 GB'lık versiyonunu almak mantıklı mı?

Sorularım bu kadar arkadaşlar. İlgilenen herkese teşekkürler. Sistemin fotoğrafı;
PC.png

İşlemci yanında stok fan geliyor. Hız aşırtma yapmanı tavsiye etmem stok soğutucuyla. O ekran kartının 4 GB'lık versiyonu gereksizdir, o ekran kartı 2 GB'dan fazla veriyi işleyemez zaten.

İşlemci yanında stok fan geliyor. Hız aşırtma yapmanı tavsiye etmem stok soğutucuyla. O ekran kartının 4 GB'lık versiyonu gereksizdir, o ekran kartı 2 GB'dan fazla veriyi işleyemez zaten.
O zaman resimdeki sistemi aynen sipariş ediyorum. Peki sizce montaj yaptırayım mı? Sitenin montajı hakkında bir bilgim yok adı Sinerji. Yoksa montajı kendim mi yapayım? Daha önce hiç yapmadım ama video falan izledim.

Sinerji montajı iyidir, montajlattırabilirsiniz. O RAM'in CL9 olan kırmızı modelini almak daha mantıklı olacaktır. Sistem uyumlu, sipariş edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı