1400 TL'ye Monitör Önerisi

Anladım arkadaşlar çok teşekkür ederim.
Şu nasıl bu da hoşuma gitti
Bir de @Umut 77 'nin önerdiği viewsonic de hoşuma gitti ama ikinci el mi acaba bu ürün?
Hocam FPS oyuncusu iseniz 1ms üzeri önermiyorum bu bütçede Samsung önerilebilirdi elbette ama FPS oyunları oynadığınızı göz önünde bulundurarak sırf paneli iyi diye 4ms monitör önermek istemedim. LG 24GL600F 24" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hmm. Anladım. FPS oyunları oynuyorum genelde evet ama şöyle ki profesyonel bir şekilde ya da çok fazla oynamıyorum. Ms yerine Curved olması daha cazip geliyor gibi bana. Bilmiyorum kararsız kaldım biraz şimdi.

Anladım arkadaşlar çok teşekkür ederim.
Şu nasıl bu da hoşuma gitti.
Bir de @Umut 77'nin önerdiği ViewSonic'de hoşuma gitti ama ikinci el mi acaba bu ürün?

Hmm. Anladım. FPS oyunları oynuyorum genelde evet ama şöyle ki profesyonel bir şekilde ya da çok fazla oynamıyorum. Ms yerine Curved olması daha cazip geliyor gibi bana. Bilmiyorum kararsız kaldım biraz şimdi.

ViewSonic için sıfır denmiş. Sıfırdır muhtemelen. Siz yine de satıcı ile konuşun. Samsung olanı almak isterseniz de Amazon'dan alabilirsiniz.

Anladım sağ olun arkadaşlar. Ben ViewSonic'in satıcısına mesaj attım "Ürün ikinci el mi? Yazdım.
O da bana "Hayır. Ben kurumsal bir satıcı değilim. Bireysel satıcıyım. Ürün sıfır. Monitörümü arızadan dolayı gsrantiye göndermiştim. Değişim yaptılar ücretsiz. Sıfır ürün gönderdiler jelatinleri sahi üzerinde. Bende ekran kartımı sattığım için PC kullanmıyorum. Sıfır ürün olduğu içinde satmak istedim. Garantiden değişim olduğu için sıfır ürün olsa da 12ay garantisi oluyor. 24 ay garantilileri 1550 lira şu an en ucuzu. Bu ürün de sıfır ancak garantiden değişim olduğu için yasa gereği değişim tarihinden itibaren 12 ay garantisi oluyor" yazdı. Sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı