14000 TL laptop önerisi

Bütçe
14000

AhmetHakan42

Decapat
Merhaba arkadaşlar, hem oyun hem yazılım için laptop almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu şu ikisi ilgimi çekti.

İkisi de neredeyse aynı fiyat (Hepsiburada 500TL indirimi ile beraber).

Hangisini tercih etmeliyim veya bu fiyat aralıklarında tavsiye verebileceğiniz laptoplar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi zorlayıp Monster Tulpar T7 v25.1 alın, MSI GP76 kasasına sahip. Seçtiğinizden kat kat daha iyidir. Kartınız Yapıkredi World ise peşin fiyatına 12 taksit kampanyası da var.
Mux Switch'e sahip diye biliyoruz. HP'lerdeki ekran kartı gücü 100 Watt iken bu modelde 130 ve ekran boyutu 17.3" (inç). Steelseries klavye var.
@Radeon RX 5500M Müsaitse yardımcı olabilir (olasılık olan) diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bütçenizi zorlayıp Monster Tulpar T7 v25.1 alın, MSI GP76 kasasına sahip. Seçtiğinizden kat kat daha iyidir. Kartınız Yapı Kredi world ise peşin fiyatına 12 taksit kampanyası da var.
MUX Switch'e sahip diye biliyoruz. HP'lerdeki ekran kartı gücü 100 Watt iken bu modelde 130 ve ekran boyutu 17.3" (inç). SteelSeries klavye var.
@Radeon RX 5500M müsaitse yardımcı olabilir (olasılık olan) diye düşünüyorum.

Haklısınız şu an deli gibi internette bu laptop için yapılan yorumları inceliyorum.
Şu an eş zamanlı olarak 24 ekranlı masaüstü bilgisayar ve 15.6 ekrana sahip laptop kullanıyorum. Ekran büyüklüğü benim için önemli bir etken. Ağustos sonuna kalmadan alacağım.
Yanıt için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı