14000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
14000-15000 TL

TUF'ta ısınma sorunu var sağ olun.

Eğer PC acil değilse Acer Predator triton 500'e biriktirmeni öneririm (fiyatı 20000 TL çünkü)

5000 TL çok hocam 2 yılda ancak biriktiririm. Yinede sağ olun.

Kullananı var mı bilmem ama RTX 2070'li, IPS 144Hz ekranlı ve 10. nesil i7'li bir laptopu 20 bin liradan aşağı bulamazsın. Genel olarak SSD değişimi ile tercih edilebilir güzel bir laptopa benziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kendi mesajımdada yazdım 6C 12T işlemcisi var ve mux Switch yok. Sağ olun.

250 GB SSD yetmez bence.

Yanında 1TB SSD'de almayı planlıyorum.

Aynısından kullanıyorum çok güçlü bir laptop IPS LED ekran var çok işlemcili oyunlarda 300FPS altı almıyorum alalı 4 ay oldu herhangi bir sıkıntı yaşamadım ve performans konusunda üzmedi beni.

Yükseltebilir öyle bir seçenek var Monster'in sitesinde.

2070 varken 2060 almam saçma olur yine de sağ olun.

Zenbook iş bilgisayarı.

TUF'ta ısınma sorunu var sağ olun.

5000 TL çok hocam 2 yılda ancak biriktiririm. Yinede sağ olun.

Hocam kendi mesajımdada yazdım 6C 12T işlemcisi var ve mux Switch yok. Sağ olun.

Yanında 1TB SSD'de almayı planlıyorum.

2070 varken 2060 almam saçma olur yine de sağ olun.

Zenbook iş bilgisayarı.
Monster ısınıyor hocam I-S-I-N-I-Y-O-R.

Evet RTX 2070 var ama Monster bilgisayarlar gerçekten fazla ısınıyor. Kuzenimden kullanmıştım. CS:GO oynarken oluyor bir de.

Yabancı bir incelemede Neo 17 modeli için 90 dereceyi geçmiyor diyor geçerse iade edeceğim muhtemelen.
Monster ısınıyor hocam ı-s-ı-n-ı-y-o-r.

Neo 17 modeli ile aynı model bu, aynı konfigrasyon 90 dereceyi geçmiyor.

Yabancı bir incelemede Neo 17 modeli için 90 dereceyi geçmiyor diyor geçerse iade edeceğim muhtemelen.

Neo 17 modeli ile aynı model bu, aynı konfigrasyon 90 dereceyi geçmiyor.
Monster için de aynı şey söyleniyordu. Ayaklarım soba olmuştu ısınmıyor zaten diye koyduğumda.

Hepsi burada

GameGaraj fenix 10TN-144 C01 Intel Core i7 10750H 16 GB 512 GB SSD RTX2070 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar​

1607006931009.png

Monster için de aynı şey söyleniyordu. Ayaklarım soba olmuştu ısınmıyor zaten diye koyduğumda.

Hocam fanla kullanırım sorun olmaz benim için 90'ı geçmesin yeter.

Hepsi burada

GameGaraj fenix 10TN-144 C01 Intel Core i7 10750H 16 GB 512 GB SSD RTX2070 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar​

Eki Görüntüle 762615

Fenix 6C 12T işlemcili o yüzden istemiyorum. Yine de teşekkür ederim.

Evet RTX 2070 var ama Monster bilgisayarlar gerçekten fazla ısınıyor. Kuzenimden kullanmıştım. CS:GO oynarken oluyor bir de.

Bende HP kullanıyorum. Ama Pavilion değil o yüzden ısınma sorunu yok. Essential serisi HP benimki. Ağır oyunlarda normal ısınıyor ama yoksa hiç ısınma sorunu yok. Zaten canlı ders için almıştım.

Monster ısınıyor hocam ı-s-ı-n-ı-y-o-r.

Hocam benim bilgisayarım ısınmıyor arka kısmını az bir şeyey yükseltiyorum alttaki fanlar hava alıyor 60 derece geçmiyor en fazla 65 falan oluyor havada olduğu için küçücük laptopun içinde 2070 oluyor sendce ısınmasın mı?
Hocam fanla kullanırım sorun olmaz benim için 90'ı geçmesin yeter.

Fenix 6C 12T işlemcili o yüzden istemiyorum. Yine de teşekkür ederim.

90 derece geçmiyor benim attığım Monster'in aynısını ben kullanıyorum en fazla 70 dderece oluyor en fazla oda zaten fan tuşu bas oyun oynayacakken biraz sesli ama laptopların çoğu ısınıyor ona kalırsa içinde 2070 var.
Herkese merhabalar, 14000 TL (15000TL'ye kadar esneyebilecek) bir bütçem var.
Laptop bakıyorum. Lenovo Legion 5 AMD modelini alacakken stoğu bitti. Başka bir modele yönelmek zorunda kaldım. Ondan bir eksiği olmayacak bir laptop arıyorum.

Mux Switch olmak zorunda.
En az 2060 ekran kartı.
En az 8C 16T bir işlemci. (Ağır işlemci gücü gerektiren paradox oyunları için)
Casper olmasın.

Sadece bunu buldum (fenix 10TN 6C 12T işlemciye sahip ve mux Switch yok) ancak tam ikna olamıyorum. Monster olmasından dolayı. Bu model yurtdışında XMG Neo 17 modeli ile aynı. Yorumları da çok iyi. O bir nebze rahatlattı ancak hala rahat değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2070 olmasını istiyorsan buyur.

Hocam benim bilgisayarım ısınmıyor arka kısmını az bir şeyey yükseltiyorum alttaki fanlar hava alıyor 60 derece geçmiyor en fazla 65 falan oluyor havada olduğu için küçücük laptopun içinde 2070 oluyor sendce ısınmasın mı?

90 derece geçmiyor benim attığım Monster'in aynısını ben kullanıyorum en fazla 70 dderece oluyor en fazla oda zaten fan tuşu bas oyun oynayacakken biraz sesli ama laptopların çoğu ısınıyor ona kalırsa içinde 2070 var.

2070 olmasını istiyorsan buyur.

O kadar para veripte 2060 almak istemiyorum sağ olun. Attığınız model benim sorduğum model zaten.

Geri
Yukarı