14000 TL'ye kadar laptop önerisi

Predator, işlemci ve ekran kartı çok iyi. Yükseltme ihtiyacı yok ama isterseniz 1TB HDD alabilirsiniz üstüne çok şey yükleyecekseniz.
GTX'leri eleyin zaten, diğerlerinin yanında güçsüz kalıyor.

AMD isterseniz:

Merhabalar. Öncelikle attığınız siteden alışveriş yapabilir miyim emin değilim. Hepsiburada falan zaten pek internetten alışveriş yapmıyorum. Laptop almak için teknoloji mağazaları bir hayli pahalı olduğundan uygun olanı internetten almayı tercih ettim. AMD işlemci de bulamadım hepsiburada gibi bir siteden aynı markada. Fakat şöyle bir şey atayım. Belirttiğiniz predator a göre attığım laptop u karşılaştırır mısınız? Hangisi alınmaya değerdir.

Merhabalar. Öncelikle attığınız siteden alışveriş yapabilir miyim emin değilim. Hepsiburada falan zaten pek internetten alışveriş yapmıyorum. Laptop almak için teknoloji mağazaları bir hayli pahalı olduğundan uygun olanı internetten almayı tercih ettim. AMD işlemci de bulamadım hepsiburada gibi bir siteden aynı markada. Fakat şöyle bir şey atayım. Belirttiğiniz predator a göre attığım laptop u karşılaştırır mısınız? Hangisi alınmaya değerdir.

Yurt dışı alırsanız. Acer Nitro 5 AN515-45 15.6 inch Gaming Laptop - (AMD Ryzen 7 5800H, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060, Full HD 144Hz, Windows 10, Black) : Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Geri
Yukarı