14000 TL'ye kadar laptop önerisi

Predator tek kanal sıkıntısı dışında hepsinden önde, aklında bulunsun.
Merhabalar. Çift kanallı değil mi? Ben öyle gördüm. Bellek yuvası olarak 2 diyor. Bu çift kanallı olduğunu söylemez mi? Hatam varsa düzeltiniz.

Merhabalar. Çift kanallı değil mi? Ben öyle gördüm. Bellek yuvası olarak 2 diyor. Bu çift kanallı olduğunu söylemez mi? Hatam varsa düzeltiniz.

2 bellek yuvası var. 1x16 geliyor demek istemiş arkadaş istersen satıp 2x8 takabilir ya da 1 tane 16 alıp 2x16 yapabilirsin yani.

2 bellek yuvası var. 1x16 geliyor demek istemiş arkadaş istersen satıp 2x8 takabilir ya da 1 tane 16 alıp 2x16 yapabilirsin yani.
Şimdi anladım. Teşekkürler. Size iki sorum var. Cevaplarsanız sevinirim. Ryzen 7 ve intel 7 dediğimizde hangisini önerirsiniz?
Aynı şekilde şuan nitro ve predator arasında kalmış bulunmaktayım .d

Şimdi anladım. Teşekkürler. Size iki sorum var. Cevaplarsanız sevinirim. Ryzen 7 ve intel 7 dediğimizde hangisini önerirsiniz?
10750H çok ısınan bir işlemci yük altında 95+ derece kız arkadaşım kullanıyor. Ryzen daha az ısınıyor diye duydum bilen biri yazarsa daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…