14000 TL'ye kadar laptop önerisi

Geçmiş olsun, bu arada GPU sıcaklığı, oyun esnasında ben turbosuz 80-81 dereceyi geçtiğini görmedim, o konuda soğutmada fazlasıyla güzel Predator. Boşta da 50-55 derecelerde dolaşıyor.

Son bir ekleme daha yapmak isterim, gelecekte çift monitör kullanırsan eğer, Zalman NS2000 gibi, yükseklik ayarı bol ve yüksek bir soğutucu almanı öneririm. Sebebi ise eğer zamanı gelince laptop ekranını monitör hizasında tutmak, şimdiden güle güle kullanın, eğer aklınıza bir şey takılırsa sormaktan çekinmeyin. İyi günler.
Not: Biraz bütçeniz varsa soğutucu olarak bunu öneririm:

Teşekkürler. İyi günler.

Bir de ayrıca bir not düşmek istedim. Aldığım bilgisayar ile Unreal Engine gibi programlar çalıştıracağım için de ayrıca bunu seçmek istedim. Herkese teşekkürler.

Isınmıyorsa sen alsana millete önerme sorunlu laptopu.

Aldım keyifli keyifli kullanıyorum oooh herkese de öneririm hiçbir sorun yaşamadım Turbo Boost açık ısınıyor o da işlemci Intel olduğu için ASUS'un sorunu değil i5 10300H kullanan her laptop ısınıyor hem MSI hem Acer, Turbo Boost'u kapatıyorum 120 FPS R6 70 derece akıyor.

i5 10300H kullanan modeli 90 derece üstü görüyor CPU'dan kaynaklı bir ısınma buyurun videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 2060 la ve 10750H gibi bir işlemci ile Max 83 gören Nitro 5 mi ısınıyor?

i5 10300H kullanan modeli 90 derece üstü görüyor CPU'dan kaynaklı bir ısınma buyurun videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altı hava almıyor gayet normal. Gaming cihazlarda, cihazın alttan hava alması lazım.

Aldım keyifli keyifli kullanıyorum oooh herkese de öneririm hiçbir sorun yaşamadım Turbo Boost açık ısınıyor o da işlemci Intel olduğu için ASUS'un sorunu değil i5 10300H kullanan her laptop ısınıyor hem MSI hem Acer, Turbo Boost'u kapatıyorum 120 FPS R6 70 derece akıyor.

Turbo Boost kapatmadan ısınmamalı öyle herkesin ısınmaz.

Geri
Yukarı