1400TL Monitör tavsiyesi

Bu monitörü almayın hocam monitör güzel ama ölü piksel çıkarsa değişim yapmıyorlar satıcı sıkıntı biraz şansımı deneyim diyorsan al.
2000 tlye kadar zorlayabilirim bütçeyi. Önerebilirseniz sevinirim.

Bu monitörü almayın hocam monitör güzel ama ölü piksel çıkarsa değişim yapmıyorlar satıcı sıkıntı biraz şansımı deneyim diyorsan al.

Pek bilgim yoktu hocam. Özelliklerine göre fiyatı uygun geldiği için önerdim. Aydınlattığınız için teşekkürler.
2000 tlye kadar zorlayabilirim bütçeyi. Önerebilirseniz sevinirim.

Bunlardan hangisi daha mantıklı aynı fiyat aralığında.

Laf olsun torba dolsun. 2000 TL'lik ekran kartına RGB takınca neden 2700 TL oluyor o zaman, RGB 700 TL mi? Bunun gibi düşün Ms için monitöre fazladan para verilmez bence.

RGB ile monitör görüntü teknolojisini bir tutman
Hocam 1350 TL'ye 144Hz 24" kavisli monitör buldu 4Ms olmasını şikayet ediyor monitör 1600-1700 TL olsa neyse.

Ben miyim konu sahibi? Buldu diyorsun, kendinle çelişiyorsun, zaten benim yazdığım cevapta da o fiyata 1ms 144hz bulamayacağını yazdım. Samsung monitörü atıp cevabıma üzgün attınız. Siz de ne çok fikir değiştirdiniz bi konu altında. Zaten benim o attığınız monitöre 4ms olmasa çok iyi dememin sebebi de kendi önerdiğim 1600TL civarı indirime giren 144hz 1ms ASUS modelleri ile karşılaştırmam. Siz gidip 10ms alın fark etmiyorsa.

RGB ile monitör görüntü teknolojisini bir tutman

Ben miyim konu sahibi? Buldu diyorsun, kendinle çelişiyorsun, zaten benim yazdığım cevapta da o fiyata 1ms 144hz bulamayacağını yazdım. Samsung monitörü atıp cevabıma üzgün attınız. Siz de ne çok fikir değiştirdiniz bi konu altında. Zaten benim o attığınız monitöre 4ms olmasa çok iyi dememin sebebi de kendi önerdiğim 1600TL civarı indirime giren 144hz 1ms ASUS modelleri ile karşılaştırmam. Siz gidip 10ms alın fark etmiyorsa.
Bak kendinde 1600 diyorsun arkadaş oraya 1400 yazmış ayrıca ben senin mesajına o fiyata Gamepower alırsın dediğin için üzgün attım. Bir monitör 4ms olduğu için kötülenmez bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olabilicek lütfen ?

Geri
Yukarı