140mm PWM fan önerisi

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yüksek CFM değerini sahip 140mm fan alacağım. Cooler Master MasterFan Pro düşünüyorum, 110 CFM değeri bayağı mantıklı geldi hem 110 TL. Zaten geçici olarak kullanacağım 2 ay sonra Corsair QL140 serisine geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunu düşündüm fakat p600s beyaz renk ile çok kötü durmaz mı ? Cooler Master ile aynı CFM değerlerine sahipler ve 50 TL pahalı. Tabi 8db daha sessiz.

Hocam bunu düşündüm fakat p600s beyaz renk ile çok kötü durmaz mı ? Cooler Master ile aynı CFM değerlerine sahipler ve 50 TL pahalı. Tabi 8db daha sessiz.
Daha sessiz çalışır fakat dediğiniz gibi kötü durabilir. Ben siyah kasama beyaz fan almayı düşünmüştüm fakat çok garip duracağından vazgeçmiştim. Eğer beyaz ve 14 cm isterseniz şu da olabilir, ben 12 cm'lik 3'lü kitini kullanıyorum, güzel bir ürün (beyazı tükenmiş sanırım) COOLER MASTER SickleFlow 140 ARGB 140mm Fan | ITOPYA

Daha sessiz çalışır fakat dediğiniz gibi kötü durabilir. Ben siyah kasama beyaz fan almayı düşünmüştüm fakat çok garip duracağından vazgeçmiştim. Eğer beyaz ve 14 cm isterseniz şu da olabilir, ben 12 cm'lik 3'lü kitini kullanıyorum, güzel bir ürün (beyazı tükenmiş sanırım) COOLER MASTER SickleFlow 140 ARGB 140mm Fan | ITOPYA
Noctua baktım 280 TL alırım da sonradan satacağım zaman zor satılır. Onun için galiba Cooler Master MasterFan Pro alacağım tabi daha iyisini bulamazsam.

Geri
Yukarı