140mm Fan Önerisi

dwialia

Hectopat
Ben geçtiğimiz ayda İtopya.com'dan DADG2 adlı sistemi aldım ama kasası elime ulaştığında ancak anladım ki sistemi soğutmaya yetmiyor, kasa modelim Masterbox Lite 5. Bana 140mm, fiyat performans ürünü bir fan önerebilir misiniz acaba? Led ışıklı olup olmaması önemli değil pek, sadece biraz bütçeye de uygun olsun çünkü 2 tane almayı planlıyorum.
Ayrıca aklımda bu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akasa Viper 12CM fan kullanıcısıyım, hava akışı çok iyi. Tek bir problemi var, o da 4 yıl kullandıktan sonra uçak türbini gibi ses çıkarması. Hiç yağlamadım ama fanı onun etkisi de var :)

Akasa Viper 12CM fan kullanıcısıyım, hava akışı çok iyi. Tek bir problemi var, o da 4 yıl kullandıktan sonra uçak türbini gibi ses çıkarması. Hiç yağlamadım ama fanı onun etkisi de var :)
4 yıldan sonra değiştiririm problem değil 😂
Seçtiğin fan gayet iyi. Ledli istemiyorsan, kesinlikle alabileceğin en makul fanlardan.
Uygun fiyata ledli bulabilirseniz o da hoş olur tabii ki :)
Arkadaşlar eğer uygun fiyatlı 120 mm RGB fanlar da varsa tavsiyelerinizi beklerim.
Arkadaşlar Aerocool Orbit RGB FAN ÜÇLÜ KİT almayı planlıyorum kullanan var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı