144-165 Hz monitör tavsiyesi

Haklısınız :D en çok gigabyte hoşuma gitti alınır mı sizce?
Donanımlar sırf dünya markası diye gözü kapalı alınmaz; her büyük markanın iyi modeli de, kötü modeli de vardır.

Yaklaşık 1 sene önce yazılan şu incelemeye göre oldukça iyi bir F/P monitörü. Tabii bu 1 sene içinde daha iyi seçenekler çıkmış da olabilir.

Hocam konuyu yanlış anladınız galiba VG249 4.3K digerleri daha pahali.
VG249Q modelini mi diyorsun yoksa VP249QGR modelini mi? VG249Q çünkü 6.7K şu an. VP249QGR ise 4.2K. Yani muhtemelen VP249QGR modelini diyorsun. O model fiyatına göre başarılı ama fazladan paran varsa G24F-2 veya 24G2SPU almak daha mantıklı çünkü daha iyiler.

Arkadaşlar maksimum bütçem 5.5 civarı. Aşağıda linkini bırakacağım monitörler diğerlerine kıyasla daha sorunsuz monitörler sanırım. Bunların arasından hangisini tavsiye edersiniz?

Asus vp 249 öneririm hepsiburdadada var 1 ay oldu sorunsuz

VG249Q modelini mi diyorsun yoksa VP249QGR modelini mi? VG249Q çünkü 6.7K şu an. VP249QGR ise 4.2K. Yani muhtemelen VP249QGR modelini diyorsun. O model fiyatına göre başarılı ama fazladan paran varsa G24F-2 veya 24G2SPU almak daha mantıklı çünkü daha iyiler.
Pardon benim hatam VP249QGR modelinden bahsediyordum

Arada 800 fark vermeye gerek varmı onu sormuştum aslında G24F-2 için

Daha iyi olduğu belli fakat ekstra okadar para vermeye gerek varmı onu merak etmiştim

Ve yakınlarda gelecek indirim falan varmı büyük indirimlerden bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı