144-165Hz IPS monitör tavsiyesi

Monitör almaya gerek yok bence çünkü hangi monitörü sorsak birileri kötü diyor.
Sormayın hocam ya ben bir şey alırken ilk kez bu kadar arada kaldım ve mağdur oldum şaka gibi, yıl olmuş 2022 hala adam gibi monitör üretemiyorlar maliyet maliyet olan da bize oluyor maalesef, benim bütçem Asus'a yetiyor ışık sızması da olursa problem değil hep ışık açık kullanıyorum bilgisayarı artık biraz daha düşünürsem kafayı yeme noktasına geleceğim önümüzdeki hafta en geç alacağım sıktı artık harbiden.

Sormayın hocam ya ben bir şey alırken ilk kez bu kadar arada kaldım ve mağdur oldum şaka gibi, yıl olmuş 2022 hala adam gibi monitör üretemiyorlar maliyet maliyet olan da bize oluyor maalesef, benim bütçem ASUS'a yetiyor ışık sızması da olursa problem değil hep ışık açık kullanıyorum bilgisayarı artık biraz daha düşünürsem kafayı yeme noktasına geleceğim önümüzdeki hafta en geç alacağım sıktı artık harbiden.

Ben VA panel alacağım hocam. Vallahi sıktı yani. İnşallah ghosting falan olmaz şans işi.

Ben VA panel alacağım hocam. Vallahi sıktı yani. İnşallah ghosting falan olmaz şans işi.
Aman hocam sakın, ben VA paneli iade ettim ne yaptıysam ghosting gitmedi, ışık sızmasına razıyım ghosting olmasın çok beter bir şey bende ilk haftalarda çok sıkmadı ancak sonra bir anda çok sıkmaya başladı ghosting bende anlamadım ama çok can sıkıcı olmuştu, İPS almaya çalışın derim, ben yarını bekliyorum gaming gecesi var onda da düşmezse güzel monitör artık Asus alacağım başka çare yok.

Aman hocam sakın, ben VA paneli iade ettim ne yaptıysam ghosting gitmedi, ışık sızmasına razıyım ghosting olmasın çok beter bir şey bende ilk haftalarda çok sıkmadı ancak sonra bir anda çok sıkmaya başladı ghosting bende anlamadım ama çok can sıkıcı olmuştu, İPS almaya çalışın derim, ben yarını bekliyorum gaming gecesi var onda da düşmezse güzel monitör artık Asus alacağım başka çare yok.
3000 TL bütçe var hocam.VA zorunlu bu bütçede.

Geri
Yukarı