144 Hz, 1 ms, 24 inch, FreeSync Monitör Önerisi

1500 TL için XG2401 öneririm. Eğer zorlarım bütçemi diyorsanız yenilenmiş ve bence daha şık olan XG2402 versiyonunu öneririm. Aralarında 250-300 TL fark var. Açıkçası ben bu farka değmeyeceğini düşünüp XG2401 aldım.

Herkese önerileri için teşekkür ederim. Karar veremedim henüz çok çeşit olduğu için zor oluyor baya. MSI' nın 1500 Tl fiyatlı olanı kafama yattı biraz ama ondada ayar sıkıntısı var sanırım. Benim bilgisayar masam oturduğum yerden biraz yüksek olduğu için monitörü olabildiğince aşağıya indirmem gerek eğer üründe böyle bir ayarsa yoksa büyük problem benim için.

Önce marka seçimi ile başla. Asus monitörler iyidir. Sana önerdiğim monitörlerin yüksekliklerini ayarlayabiliyorsun.

Merhaba, AOC C24G1 monitörüme servisten değişim raporu çıktı. Monitörün para iadesini alacağım, yeni bir monitör almam gerekiyor. Bütçe 1500 TL civarı. AOC marka ürün ve İtopya.com' dan almak istemiyorum bu sefer, önerilerinizi bekliyorum.
MSI Optix MAG241CR modelini tavsiye ederim. Bütçenizi 200-300 TL daha arttırın ve görsel şölenin keyfini çıkarın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı