144 Hz 1 ms monitör önerisi

Hocam kavisli modellerde ghosting olabiliyor şansa bağlı istersen şu modele bakabilirsin bende kullanıyorum:

Amazon.com.tr bu monitör daha iyi değil mi hem de daha ucuz.

VA ile IPS farkı ne ayrıca FreeSync ne oluyor AMD yazıyor başında benim hiçbir bileşenim AMD değil Intel ve GeForce.

Acer Nitro UM.HE0EE.302 27 FullHD 180 Hz 5 ms 250 nits AMD Freesync Kıvrımlı Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitör 5ms ama 180Hz
Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitör 1ms 144Hz hangisi tercih edilebilir.

Son düzenleme:
Amazon.com.tr bu monitör daha iyi değil mi hem de daha ucuz.

VA ile IPS farkı ne ayrıca FreeSync ne oluyor AMD yazıyor başında benim hiçbir bileşenim AMD değil Intel ve GeForce.

Acer Nitro UM.HE0EE.302 27 FullHD 180 Hz 5 ms 250 nits AMD Freesync Kıvrımlı Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitör 5ms ama 180Hz
Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitör 1ms 144Hz hangisi tercih edilebilir.

Çizim yapacağını söylediğin için sizin VA panele değil IPS panele ihtiyacınız olduğunu belirtmiştim. Hem ilk attığınız modelin kronik sorunu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı