144 Hz 1 MS monitör tavsiyesi

Tercih

• Oy verenlerin toplamı
    36
Monitör güzel ama emin ol daha iyilerini bulursun, fiyat olarak seni zorlamaz ise üstte yazdığım model monitöre bir bak derim.
Monitör çok hoşuma gitti ama fiyatı bütçemi aşıyor. Bir de 2K şuan için bana bir anlam ifade etmiyor. Daha iyilerini bulmak isterim tabi ama dediğim gibi turnuvalarda kullanılmış olması aklımı çeldi. Bir de sizin kullandığınız xl2411 modeli sanırım. Xl2411P'de ne gibi değişiklikler var bilmem ama belki iyileştirmeler olabilir.

Lenovo kullanıcısıyım. Eğer düşük bütçe olup 144Hz almak istiyorsan tam sana göre bir monitör.Fiyatı biraz pahalı ben 700 TL'ye almıştım.Ek olarak 850 liralık bir ürün ile 1450 liralık ürünü karşılaştırırsak her türlü AOC alınır.

Bu ürün giriş seviyesi lenova 144/1 eklediğin monitörlerden daha iyidir.

144/1 pişman olmayacağın bir F/P ürünü arıyorsan:

144/1 olan ucuz olan monitörlerin panelleri eskidir ve renkleri kötüdür. O yüzden 75/1 iyisini almak çok daha mantıklıdır. Ayrıca çerçevesiz, 1 ms almaya özen göster. Curved olması çok mühim değildir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı