144 Hz 1ms Curved VA panel monitör tavsiyesi

DjeromB.

Hectopat
Makaleler
1
Geçen yaz topladığım sisteme idarelik bir monitör almıştım. 144 Hz VA panel 1 ms curved bir monitör almayı düşünüyorum. G-Sync ile uyumlu çalışmalı. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe 1800 civarı. Teşekkürler.

AOC C27G1 bulabilirsiniz sanırım bu fiyata. 27 inçte 1080p kullanmada sorun yoksa sizin için, gayet mantıklı bir seçenek. G-Sync ile de uyumlu çalışıyor.

Gerçi, curve model istiyorsunuz. Curve modeller farkını genelde 27" ve üstünde gösteriyor diye biliyorum. Benim attıklarımdan üçü 24" fiyat sınırı 1800 TL dediğiniz için.

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
AOC C24G1.
MSI MAG241C.
Samsung CFG73.
Bu 3 model arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. G-Sync uyumluluğu konusunda herhangi bir problem yaşamam değil mi bu modellerden birinde. Teşekkürler.

Aoc C24G1 de g-sync uyumluluğu ile bir sıkıntı yok.
Msi'ı bilmiyorum. Ama zaten direk ele, MSİ marka monitör alınmaz.
Samsung olanın g-sync sorunu olacağını sanmıyorum.
Bana sorarsan C24g1 alırdım.

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
AOC C24G1.
MSI MAG241C.
Samsung CFG73.
Bu 3 model arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. G-Sync uyumluluğu konusunda herhangi bir problem yaşamam değil mi bu modellerden birinde. Teşekkürler.
Üç monitör arasında panel kalitesi ve renk doygunluğu bakımından en iyisi Samsung. G-Sync uyumluluğunu ve stabil çalışmasını araştırarak öğrenebilirsiniz. Ben MSI MAG241CR kullanıyorum. C modelinden tek farkı RGB olması ve yükseltilebilmesi. Ayrıca panel olarak C24G1'in bir tık üstünde diye biliyorum. MSI monitör alınmaz diyenler hayatında kaç kere MSI monitör kullanmış merak ediyorum. Eminim ki çıplak gözle bile görmemişlerdir. Bırakın şu boş 'hater'lığınızı.

Üç monitör arasında panel kalitesi ve renk doygunluğu bakımından en iyisi Samsung. G-Sync uyumluluğunu ve stabil çalışmasını araştırarak öğrenebilirsiniz. Ben MSI MAG241CR kullanıyorum. C modelinden tek farkı RGB olması ve yükseltilebilmesi. Ayrıca panel olarak C24G1'in bir tık üstünde diye biliyorum. MSI monitör alınmaz diyenler hayatında kaç kere MSI monitör kullanmış merak ediyorum. Eminim ki çıplak gözle bile görmemişlerdir. Bırakın şu boş 'hater'lığınızı.
MSI Optix MAG 24 modelini aldım ışık sızması ve ölü pikselden iade ettim. Siz de MSI Fanboy olmaktan vazgećin bence. AOC harika monitörler üretiyor renk doygunluğu MSI'dan kat ve kat iyi.Tabi bu birazda göz zevki kişisel tercih.

Geri
Yukarı