144 Hz 1ms Curved VA panel monitör tavsiyesi

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Tavsiyelerinizin çok yardımı oldu.
AOC C24G1
Samsung LC24FG73FQMXUf
MSI MAG241C
Anladığım ve gördüğüm kadarıyla aşağı yukarı hepsi emsal modeller. Performans olarak aralarında çok bir fark olacağını düşünmüyorum. Fiyarları da birbirine yakın. Sipariş vereceğim dönemde uygun olanı alırım muhtemelen. Sadece MSI markasının garanti durumundan bahseden arkadaş beni MSI konusunda biraz tedirgin etti. Konu monitör olunca çok kaliteli modellerde bile ölü piksel ve ışık sızması gibi problemlerle sıkça karşılaşılıyor. Hayırlısı olsun diyelim. Hepinize teşekkürler. Ayrıca başka mantıklı önerileri olan arkadaşlar da görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Hangi monitoru edinsiniz deneyimleriniz neler? AOC 24g2u Ips monitorundeki inanilmaz fazla glow ve back light bleed muhabbetinden dolayi VA almayi dusunuyorum da. Ghosting ve glow mevcutmu monotorde ustam ?

Hangi monitöru edinsiniz deneyimleriniz neler? AOC 24G2U IPS monitörundeki inanilmaz fazla glow ve back light bleed muhabbetinden dolayi VA almayi dusunuyorum da. Ghosting ve glow mevcutmu monotorde ustam?

Henüz edinemedim maalesef monitörü bir takım maddi sıkıntılarım oldu. Lakin muhtemelen tercihimi AOC'tan yana kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı