144 Hz Monitör Dahil PC Toplama

ali ycl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. En uygun şekilde Point Blank - CS:GO tarzı FPS oyunlarında kasmadan oynayabileceğim ve video çekebileceğim monitörle birlikte bilgisayar toplamak istiyorum. Türkiye standartları altında kaç TL'ye ve nasil bir PC toplayabilirim?
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. En uygun şekilde Point Blank - CS:GO tarzı FPS oyunlarında kasmadan oynayabileceğim ve video çekebileceğim monitörle birlikte bilgisayar toplamak istiyorum. Türkiye standartları altında kaç TL'ye ve nasil bir PC toplayabilirim?
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bütçe belirtmedim,çünkü alcağım monitör 1000 tl olduğu ve hada uygunu olmadığı için.
PC konusuna gelirsek yazmış olduğum oyunları kasma yapmadan ve video çekerek oynamak istediğim için fiyat belirtmedim.
yinede monitör ile birlikte 3000 TL yada 4000 TL arasi bir bütçem vardır.

Bütçe belirtmedim,çünkü alcağım monitör 1000 tl olduğu ve hada uygunu olmadığı için.
PC konusuna gelirsek yazmış olduğum oyunları kasma yapmadan ve video çekerek oynamak istediğim için fiyat belirtmedim.
yinede monitör ile birlikte 3000 TL yada 4000 TL arasi bir bütçem vardır.
Öncelikle Hocam monitör dahil ise, yani kasaya sadece 3000 lira kalıyor. Evet 3000 lira, eskiden bu fiyata çok iyi sistemler toplanıyordu. Haberiniz var mı bilmiyorum ama ekran kartı fiyatları uçuşta.
Ve de stoklar yok denilecek kadar az. RX 470 , RX 570, GTX 1060, RX480, RX580, bu kartları zaten unutun. Alabileceğiniz en iyi Ekran kartı GTX 1050Ti bu bütçe ile şu an. Şu an müsait değilim. Müsait olduğumda bir tavsiyede bulunacağım, İyi akşamlar.

Öncelikle Hocam monitör dahil ise, yani kasaya sadece 3000 lira kalıyor. Evet 3000 lira, eskiden bu fiyata çok iyi sistemler toplanıyordu. Haberiniz var mı bilmiyorum ama ekran kartı fiyatları uçuşta.
Ve de stoklar yok denilecek kadar az. RX 470 , RX 570, GTX 1060, RX480, RX580, bu kartları zaten unutun. Alabileceğiniz en iyi Ekran kartı GTX 1050Ti bu bütçe ile şu an. Şu an müsait değilim. Müsait olduğumda bir tavsiyede bulunacağım, İyi akşamlar.

Çok iyi yardimci oldunuz teşekkürler.

Satılık - i5 6600K ve MSI GTX 1050 Ti tabanlı sıvı soğutma sistem, hediyeli
Bu sisteme bir bakın isterseniz. Üstüne +1000 TL veriseniz Vatandan alınma Asus VG248QE 144Hz 2 haftalık monitör verebilirim.

DoğukanBEY PC nin bütün parçalarını yazarmisiniz. rica etsem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı