9.000 TL 144 Hz monitör dahil sistem toplama

• Konuyu başlatan DLBLMZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 659
Bütçe
9000TL

DLBLMZ

Decapat
Ders çalışabileceğim ve RDR2, GTA 5, Valorant, CS:GO ve birkaç oyunu oynayabileceğim bir sistem arıyorum.
Kasa olarak Cooler Master, Corsair olursa, anakart olarak ASUS, MSI olursa, ekran kartı ASUS, MSI veya tanınan bir marka olursa sevinirim.

Not: Sistem geleceğe dönük olsun. Örneğin upgrade yapmak istediğim zaman birkaç parçayı birden değiştirmeyeyim.

Öncelikle işlemci upgradesi düşünmüyorsanız İ5 10400F alın çünkü kendim Ryzen 5 3600 kullanıyorum çekirdek kullanımı çok dengesiz. İ5 10400F alıp upgrade isterseniz bile iyi bir 11. Nesil işlemci alırsınız. Ekran kartı olarak 2060 Gaming Z bu aralar iyi indirime giriyor kendim kullanıyorum öneririm.
Edit: Şimdi gördüm CS ve Valorant oynuyorsunuz o zaman İntel daha mantıklı o oyunlarda daha performanslı.

Öncelikle işlemci upgradesi düşünmüyorsanız i5 10400F alın çünkü kendim Ryzen 5 3600 kullanıyorum çekirdek kullanımı çok dengesiz. i5 10400F alıp upgrade isterseniz bile iyi bir 11. nesil işlemci alırsınız. Ekran kartı olarak 2060 Gaming Z bu aralar iyi indirime giriyor kendim kullanıyorum öneririm.
Edit: Şimdi gördüm CS ve Valorant oynuyorsunuz o zaman Intel daha mantıklı o oyunlarda daha performanslı.

Ryzen 5 3600X alsam ekran kartını da 5600XT alsam iyi olur mu?

Sağ ol fakat Sapphire markasından tam emin değilim iyi midir?

Oldukça güzel bir sistem. AMD fan boyluğu yapmak doğru olmaz. İ5 10400F çok iyi bir işlemci. Tam bir FP.

Yeni konular

Geri
Yukarı