Çözüldü 144 Hz monitör önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
@sefa_41 Dostum yazdığın şeylere bu vakitten sonra cevap vermeyeceğim. "FPS" oyunu deyince aklına ne geliyor bilmiyorum fakat ben de oyun oynayan biriyim. 24G2U tercih ettim. Moderatörlerimiz var onlar da oyun oynuyor. C24G1 tercih edenler var. Gidip TN panel tercih ediyorsun. O adam o panelle FPS oyunu dışında zevk alamaz. Kullanamaz. Bu kadar net :) .
Kardeşim sana cevap ver diyen oldu mu? Her türlü editlerimde, filmlerinde sıfır sıkıntı yaşamadım.
Bütçe belirt sistem tavsiyesi yapalım. Hazır sistem önerilmiyor. Mesela senin sisteminde kronik arızalı SSD, eski bir güç kaynağı var.

1080P'de 24' yukarısı önerilmiyor. (Yukarısında pikselleşme görülüyor...) Seçtiğin monitör aşırı saçma olmuş :) . C24G1 veya 24G2U'ya bakman gerek. Evet, 144Hz almalısın.

Bütçe belirt. Sistem tavsiye edelim :) .

Bunu alıyosun derdi unutuyorsun. 1.5 senedir kullanıyorum taş gibi, rekabetçi oyunlarda da performansı mükemmel.

@curiousoftech Hmm öyle bir PC alıp oyun oynamamak, ilginçmiş.

@sefa_41 Dostum yazdığın şeylere bu vakitten sonra cevap vermeyeceğim. "FPS" oyunu deyince aklına ne geliyor bilmiyorum fakat ben de oyun oynayan biriyim. 24G2U tercih ettim. Moderatörlerimiz var onlar da oyun oynuyor. C24G1 tercih edenler var. Gidip TN panel tercih ediyorsun. O adam o panelle FPS oyunu dışında zevk alamaz. Kullanamaz. Bu kadar net :) .

Kardeşim sana cevap ver diyen oldu mu? Her türlü editlerimde, filmlerinde sıfır sıkıntı yaşamadım.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı