Elektronik 144 Hz VA Samsung LC24RG50FZRXUF 2400 TL!

Biliyorum ama zamanında çok test yapmıştım zaten ikinci el olarak aldığım için her türlü testi yapmıştım ve dediğim gibi iki yıl kullandım en ufak bir sorun ve hata görmedim yani ben benim tilt olduğum nokta şu forumda Samsung monitörlere çok fazla sorun var diyorlar ben bu zamana kadar şahsen iki tane motoruna kullandım biri de bu model ama ben en ufak bir sorun yaşamadım fakat diğer konulara baktığımız zaman sorun yok diyenlerde var sorun var diyenlerde var yani kimse kesin bir bilgi sahibi değil tamamen şans odaklı olduğunu düşünüyorum ve dediğim gibi ben de bir sıkıntı yoktu zaten yazılım okuyorum yani bu tarz yazılımsal sorunları veya bu tarz fiziksel bir problemlerin olmadığını veya bu tarz yazılımsal problemlerin nasıl giderilmesi gerektiğini patates yapılması gerektiğini falan biliyorum zaten yıllardır teknolojiyle içiçeyim.

Hocam bizim bahsettiğimiz sorunlar renk kalitesi kötü, ekranda çizik var, yok bozuluyor 1 yıl sonra, yok ekran gidip geliyor gibi şeyler değil.
Bahsettiğimiz sorunlar ghosting, Black smearing gibi şeyler ve oyun oynamıyorsan ghosting seni çok etkilemeyebilir ama yazılımcı isen Black smearing i köküne kadar hissedersin.
Samsung'ların hepsine sorunlar demiyoruz özellikle G4 modelini çokça öneriyoruz ancak bu modeller VA panelin sorunlarını en dibine kadar hissettiriyor ve belki de sen monitörü aktif kullanıp bunu hissedemezsin veya 10 yıllık monitörden geçip memnun kaldın bu tabii normal.
Önceden ne gibi testler yaptın?

Yeni konular

Geri
Yukarı