Elektronik 144 Hz VA Samsung LC24RG50FZRXUF 2400 TL!

Fiyatı o kadar ucuz ki, bu fiyata bunu bulmak bile büyük şans ama halen eleştiriyorlar :D Üstüne zaten ekleme yaptıkça daha iyisi alınabiliyor mantıken ama üstüne çıkılamadığı sürece bu monitörler seçenek oluyor. Nays ile alın çok iyi fiyata denk gelmiş oluyor.
Hocam eleştirme değil kastımız elbette ancak 3 bin verebilecekken sırf indirimde diye bu monitör alınmamalı. Bilgisi çok olmayan insanlar indirimi görüp daha fazla bütçesi varken alabilir çünkü. Ancak bütçe kısıtlıysa elbette ki alınabilir tabi ki buna bir söz söyleyemeyiz zaten.

VA panel ve ghosting sorunu olan 144 Hz bir monitörden 180 Hz SS İPS bir panele geçiş yaptım. Ghosting göz ardı edilebilecek bir şey değil insanın oyun zevkini çok baltalıyor. Oyunlarda uzaktaki rakipleri resmen bulanık görüyormuşum. Ghosting sorunu olan VA panellerden uzak durun arkadaşlar.

Kısaca şöyle açıklayayım bu bir mekanik gamepower klavye ve fiyatı diğer mekanik klavyeler göre çok daha uygun.
Gerisini siz biliyorsunuz.
Hocam 3 yıldır falan Gamepower Saber kullanıyorum hala taş gibi gram sorun çıkartmadı :D

VA panel ve ghosting sorunu olan 144 Hz bir monitörden 180 Hz SS İPS bir panele geçiş yaptım. Ghosting göz ardı edilebilecek bir şey değil insanın oyun zevkini çok baltalıyor. Oyunlarda uzaktaki rakipleri resmen bulanık görüyormuşum. Ghosting sorunu olan VA panellerden uzak durun arkadaşlar.
Hocam ghosting vs sorunsuz monitör karşılaştırma videosu var mı? Bende de var ise cidden üzülürüm.

Monitör nasıldır bilemem fakat Samsung monitör kullanan arkadaşım herhangi bir sorun yaşamadı ve kullandığım monitör de Samsung panel. Bunun dışında en ucuz 144 Hz 2800 TL'den başlıyor. VA panel olması da avantaj, 4 ms sizi yanıltmasın bu farkı göremezsiniz zaten. Samsung Türkiye satıyor. Monitör hakkında bilgisi olanlar yazabilirse alacak kişiler bilgilenebilir.

Aynısını 2 yıl kullandım en ufak sorun yaşamadım aga her tezeğe yok ghosting yapar yok şunu yapar diyenlere ben inanmıyorum aga artık.

Maalesef imkansız hocam, testi yanlış yapmış olabilirsin veya senin fozune bir sorun yok olarak gözükebilir.
Bizim bahsettiğimiz sorunlar öyle fiziksel sorunlar değil zaten.

Biliyorum ama zamanında çok test yapmıştım zaten ikinci el olarak aldığım için her türlü testi yapmıştım ve dediğim gibi iki yıl kullandım en ufak bir sorun ve hata görmedim yani ben benim tilt olduğum nokta şu forumda Samsung monitörlere çok fazla sorun var diyorlar ben bu zamana kadar şahsen iki tane motoruna kullandım biri de bu model ama ben en ufak bir sorun yaşamadım fakat diğer konulara baktığımız zaman sorun yok diyenlerde var sorun var diyenlerde var yani kimse kesin bir bilgi sahibi değil tamamen şans odaklı olduğunu düşünüyorum ve dediğim gibi ben de bir sıkıntı yoktu zaten yazılım okuyorum yani bu tarz yazılımsal sorunları veya bu tarz fiziksel bir problemlerin olmadığını veya bu tarz yazılımsal problemlerin nasıl giderilmesi gerektiğini patates yapılması gerektiğini falan biliyorum zaten yıllardır teknolojiyle içiçeyim.

Geri
Yukarı