Elektronik 144 Hz VA Samsung LC24RG50FZRXUF 2400 TL!

Monitör nasıldır bilemem fakat Samsung monitör kullanan arkadaşım herhangi bir sorun yaşamadı ve kullandığım monitör de Samsung panel. Bunun dışında en ucuz 144 Hz 2800 TL'den başlıyor. VA panel olması da avantaj, 4 ms sizi yanıltmasın bu farkı göremezsiniz zaten. Samsung Türkiye satıyor. Monitör hakkında bilgisi olanlar yazabilirse alacak kişiler bilgilenebilir.
VA panelin avantaj olduğu kısmına katılmıyorum hocam. Bizzat kendim de orta seviye bir VA kullanıcısıyım. Keşke IPS alsaydım diye kafamı vuruyorum arada. O black smearing denilen lanet VA panellerin kronik sorunu gibi birşey.

2. monitör için uygun bir fiyat. Ancak bu kadar ghosting ile ana monitör yapılmaz maalesef.

Ayrı ghosting testi var onu yapmak daha mantıklı.
Onun sonucu da bu.

Dosya Ekleri

• 20230527_000411.jpg
    20230527_000411.jpg
    354,2 KB · Görüntüleme: 68
VA panelin avantaj olduğu kısmına katılmıyorum hocam. Bizzat kendim de orta seviye bir VA kullanıcısıyım. Keşke IPS alsaydım diye kafamı vuruyorum arada. O black smearing denilen lanet VA panellerin kronik sorunu gibi birşey.
Ben IPS'ten geçtim gram rahatsız etmedi hocam.

Aşırı ghosting var görüldüğü üzere SS alınmasına rağmen. Bir de benim sonuca bakın IPS paneldeki.

Hocam siz SS almışsınız öyle olmaz ki :D

Samsung'u kullanan arkadaş Ghostingli bir monitör kullanıyor ama her IPS ghostingsiz değil sizde testi doğru yapın ve SS almak yerine telefon ile çekin daha doğru olur.

Hocam siz SS almışsınız öyle olmaz ki :D

Samsung'u kullanan arkadaş Ghostingli bir monitör kullanıyor ama her IPS ghostingsiz değil sizde testi doğru yapın ve SS almak yerine telefon ile çekin daha doğru olur.
Biliyorum yav :D ekte eklenmemiş mobilde nedense.

Dosya Ekleri

• 2023-05-27-00-09-06-915.jpg
    2023-05-27-00-09-06-915.jpg
    220,4 KB · Görüntüleme: 60
Fiyatı o kadar ucuz ki, bu fiyata bunu bulmak bile büyük şans ama halen eleştiriyorlar :D Üstüne zaten ekleme yaptıkça daha iyisi alınabiliyor mantıken ama üstüne çıkılamadığı sürece bu monitörler seçenek oluyor. Nays ile alın çok iyi fiyata denk gelmiş oluyor.
Kısaca şöyle açıklayayım bu bir mekanik gamepower klavye ve fiyatı diğer mekanik klavyeler göre çok daha uygun.
Gerisini siz biliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı