144 Hz ya da 165 Hz fiyat performans monitör tavsiyesi

Aslında farketmez genellikle hikayeleri oyunlar oynuyor um hani kendine alıyor musun gibi
Hikaye oyunları oynuyor isen 144hz fazlasıyla yetiyor ama f/p ürün istiyorsan
Gerçekten görünüşü ile hikayeli oyunlara zevk katacak bir monitör .

Hikaye oyunları oynuyor isen 144Hz fazlasıyla yetiyor ama F/P ürün istiyorsan.
Gerçekten görünüşü ile hikayeli oyunlara zevk katacak bir monitör.

Alınmaz bunu öneririm:ASUS VP249QGR 23.8 Inç 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Laptop.Com.TR

Şuan en fp bu ikisi:

Şu an en F/P bu ikisi:

MSI güzel gibi liyama da kâğıt üstünde güzel duruyor ama benim hala şüpheyle yaklaştığım bir monitör, @Saint Lucia hocam siz ne düşünüyorsunuz liyama hakkında?

MSI güzel gibi liyama da kâğıt üstünde güzel duruyor ama benim hala şüpheyle yaklaştığım bir monitör, @Saint Lucia hocam siz ne düşünüyorsunuz liyama hakkında?

İiyama özellikle panel kısmında çok iyi bir monitör. Ülkemize ilk geldiğinde çoğu kişi markayı bilmiyordu ve biraz ön yargı vardı. Biraz araştırınca elit bir marka olduğunu ve bu monitöründe efsane özelliklere sahip olduğunu öğrenildi. Şu an benim için en F/P monitördür, zamanın 24G2U'su.

İiyama özellikle panel kısmında çok iyi bir monitör. Ülkemize ilk geldiğinde çoğu kişi markayı bilmiyordu ve biraz ön yargı vardı. Biraz araştırınca elit bir marka olduğunu ve bu monitöründe efsane özelliklere sahip olduğunu öğrenildi. Şu an benim için en F/P monitördür, zamanın 24G2U'su.

Kullananlarda pek şikayet görmedim aslında kağıt üstündeki özellikleri mükemmel zaten bir evi süpürmüyor ama içimde garip bir şüphe var niyeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı