144 Hz yapınca ekranda çizgi çıkıyor

enfor

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar,

elimde bulunan Benq XL2430T Monitör 144 Hz yaptığımda ekranın ortasında beyaz çok ince bir çizgi görünüyor. Bu durum sadece 144 Hz yaptığımda meydana geliyor 120 Hz'de çok daha azalıyor 100 Hz'de tamamen yok oluyor. Sorunun tam olarak ne olduğunu anlamış değilim. Ekran kartı GTX 1060. Bağlantı yolu DP.

100 Hz ve 144 Hz olarak ayrı şekilde telefondan çektiğim görüntülerde ilginç bir durum var bu durumun normal olup olmadığı hakkında beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. Şimdiden ilgilenen arkadaşlar çok teşekkür ederim. Üst kısımda bulunan foto ekranda herhangi bir titreme yok 100 Hz'de çalışıyor. Alt kısımda bulunan foto 144 Hz çalışıyor eski tüplü TV'ler gibi çizgiler çıkıyor tabi gözle görünmüyor.

100Hz.JPG
144Hz.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI görüntü çıkışına takıp deneyebilirsiniz.
HDMI 120hz kadar destekliyor dvı kablosu ile de denedim sonuç değişmedi. Teşekkürler cevap için.
Bu tarz sorun yaşayan bir tek ben miyim yardım edebilecek güzel bir insan yok mu?
Bu tarz sorun yaşayan bir tek ben miyim yardım edebilecek güzel bir insan yok mu?

Son düzenleme:
Aynı sorun gamepower 144hz 1ms monitörümde mevcut. dp kullanıyorum birdenbire oldu bende 144 hz sabit kullanıyordum bir sorun yoktu. birden bire aynı çizgi aynı yerde aynı şekil bendede mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı