Ekranda kırmızı çizgi çıkıyor

DarkMyFor

Decapat
Daha fazla  
GameGaraj'dan aldigim ve neredeyse 1 yil olacak PC de arkadaşlar oyun oynarken Alt Tab yaptığım da anlık 1 2 saniyelik böyle çizgiler çıkıyor. Sizce sorun neyde? Oynadigim her oyun da oluyor bu şey.

Monitor AOC 165 Hz 1080p.

Aslın da PC'yi ilk aldığım da da sorun vardı PC actigim da CPU 90 dereceye kadar cikiyordu sonra PC kendini kapatiyorsu kapatmasa bile 5 dk boyunca 90 derecelerde gexiyordu sicaklik ve fanlar yeri titrediyordu CPU bozuk sandım sivi soğutucu bozuk deyip değiştirdiler ekran da böyle şeyler çıkıyor dedim biz bir şey göremedik demişlerdi yeniden mi yollasam kafam çok karışık vallahi kanka.

Sorunu aynen bu kırmızı çizgiyle beraber telefona Video kayıt al.
Bu sefer de biz bir sorun göremedik çeksinler de görelim.
Daha sonra da servisle iletişime geçip durumu anlatıp kargolama yaparsın.

Sorunu aynen bu kırmızı çizgiyle beraber telefona Video kayıt al.
Bu sefer de biz bir sorun göremedik çeksinler de görelim.
Daha sonra da servisle iletişime geçip durumu anlatıp kargolama yaparsın.
Kayit var kargolama yapıp not kağıdına yazarim ama video kayıtını neriye yollayacağım birde telefon da hep farklı biri çıkıyor o sıkıntı

Kayit var kargolama yapıp not kağıdına yazarim ama video kaytini neriye yollayacağım bir de telefon da hep farklı biri çıkıyor o sıkıntı

Telefonda hep farklı ses çıkması normal.
O önemli değil kadın veya erkek.
12 aya yaklaşmış GameGaraj'dan aldığın hazır sistem ve mağduriyetin daha önemli.
Video olarak kaydettim yaşadığım sorunu dersin.
Video kaydı aslında sorunun özeti yani delil ispat niteliğinde.
Hepsiburada satıcısından XPG RAM almıştım.
Servise gönderdim onarmadan tekrar göndermişler sağ olsunlar.
Durumu anlattım video kaydını aldım YouTube kanalıma yükledim ve linkini de ilgili sevis arena bilgisayardı onlara not kağıdını yazıp RAM ile beraber kargoladım.
ARENA bilgisayar REZİLLİĞİ yazarsan YouTube'da var videosu.
Daha sonra Hepsiburada benden özür dileyip iade sürecini başlattı.
Önemli olan sorunlu parça ekran kartı ya da monıtör hangisi ise onarılmadan tekrar sana gönderim sağlanmaması?
Yani bu ekran kartı ya da monıtor için kesin olarak onarmadan bana kesinlikle göndermeyin demen lazım GameGaraj müşteri desteği sunan arkadaşa.

Telefonda hep farklı ses çıkması normal.
O önemli değil kadın veya erkek.
12 aya yaklaşmış GameGaraj'dan aldığın hazır sistem ve mağduriyetin daha önemli.
Video olarak kaydettim yaşadığım sorunu dersin.
Video kaydı aslında sorunun özeti yani delil ispat niteliğinde.
Hepsiburada satıcısından XPG RAM almıştım.
Servise gönderdim onarmadan tekrar göndermişler sağ olsunlar.
Durumu anlattım video kaydını aldım YouTube kanalıma yükledim ve linkini de ilgili sevis arena bilgisayardı onlara not kağıdını yazıp RAM ile beraber kargoladım.
Daha sonra Hepsiburada benden özür dileyip iade sürecini başlattı.
Önemli olan sorunlu parça ekran kartı ya da monıtör hangisi ise onarılmadan tekrar sana gönderim sağlanmaması?
Yani bu ekran kartı ya da monıtor için kesin olarak onarmadan bana kesinlikle göndermeyin demen lazım GameGaraj müşteri desteği sunan arkadaşa.

O zaman müsait olduğum an da ilk iş teknik destege e-posta yoluyla mesaj cekeyim ve video yukleyin YouTube'a sonra da buyuk bir koli bulup bir de servisi arayip durumu anlatıp kargolamam lazım sonra da Allah kerim bayağı bir iş var yav yine tekrar.

@ALPTEKiN_2710 kanka sadece ekran kartını göndersem olur mu açıklayıp PC şimdi zahmet çıkarır bana sorunlu parça belli zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı