1440P Çözünürlük sorunu PlayStation 4 Pro

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba bu zor günlerde hepinize sabırlar diliyorum. Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum gibi bugün bir arkadaştan ikinci el PlayStation 4 Pro satın aldım. Elimdeki monitör DisplayPort kablo ile 2K 144Hz destekliyor HDM ile 4K olarak bilgisayar bunu görüyor. Modelini aşağıya yazacağım. Şimdi benim sormak istediğim soru şu bununla ilgili hiçbir kesin cevap bulamadım maalesef bilgisayarım bu monitörü HDM ile 4K olarak görüyor ise PlayStation 4 Pro'da bunu o şekilde görür mü? Bildiğim kadarı ile PlayStation 4 Pro 2K destek vermiyor bunu da yeni öğrendim. Benim durumuma düşüp de bu sorundan nasıl kurtuldunuz? Beni korkutan kısım bilgisayarım da görüntüyü 1080P yaptığım da görüntü iğrenç bir hal alıyor PlayStation 4 Pro'da aynı sorunu yaşamak istemiyorum bana bir fikir verin kafam rahatlasın biraz iyi sosyaller hepinize.

Olması gerekiyor yani olmuyorsa çok saçma. Hatta ilk çıkacağı zamanlar 1080P oynarsanız görüntüler 4K işleneceğinden daha güzel gözükür falan diyorlardı. Takipteyim haber edersiniz artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı