1440P Monitörde Bazı Programların Bulanık Görünmesi

aoteto

Hectopat
Daha fazla  
1440P monitörüm var. Windows, Chrome, Itunes ve oyunlar normal gözüküyor ama setuplar, MSI Afterburner, Steam ve bazı programlar bulanık gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim?

Ekran çözünürlüğü çok düşürünce oluyordu bazı programlarda hatta uyarı veriyordu programlar ama çoğalınca ne olur bilemiyorum. Vardır mutlaka bir çözümü. 1080p alıp öyle dene gene diğerleri iyi onlar kötüyse sıkıntı anlaşılır zaten.

Ben İngilizce kullanıyorum fakat "Fix apps that are blurry" seçeneği 1803 build ile geldi. Belki türkçesi bulanık gözüken uygulamaları düzelt gibi bir şeydir. Bende 1440p kullanıyorum.
2018-07-19 00_29_59-Settings.png

Ben İngilizce kullanıyorum fakat "Fix apps that are blurry" seçeneği 1803 build ile geldi. Belki türkçesi bulanık gözüken uygulamaları düzelt gibi bir şeydir. Bende 1440p kullanıyorum.Eki Görüntüle 316383
Bulanık uygulama varsa düzeltir. Ben 7 kullanıyorum gittiğim kafede bilgisayarlar Windows 7 1440 p çözünürlük. Bu 10 çok sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı