1440p Ultra ayarlarda RDR2 deneyimim

Herkese merhaba. 2 kadar önce eski sistemimdeki anakart ve işlemci nemden dolayı yandıktan sonra AM5'e geçmiştim. Önceki GTX 1080 kartımı satımı 4070 almıştım Dell 32' 1440p IPS monitör ile beraber. Gerçekten o kadar fark etti ki 1080P'den 1440P'ye geçmek oyun deneyimi muazzam. TFT oynuyorum, ghost reckon breakpoint oynuyorum ancak en büyük farkı RDR2'de gördüm. Açık konuşmak gerekirse bu kadar fark edeceğini de düşünmemiştim. Bu düşüncelerimi de sizlerle paylaşmak istedim oyundan bir ekran görüntüsü ile.

Eki Görüntüle 1868135
2K oynanışı merak ediyorum benim de sistemim iyi fakat monitörüm 1080p destekliyor maalesef.

Herkese merhaba. 2 kadar önce eski sistemimdeki anakart ve işlemci nemden dolayı yandıktan sonra AM5'e geçmiştim. Önceki GTX 1080 kartımı satımı 4070 almıştım Dell 32' 1440p IPS monitör ile beraber. Gerçekten o kadar fark etti ki 1080P'den 1440P'ye geçmek oyun deneyimi muazzam. TFT oynuyorum, ghost reckon breakpoint oynuyorum ancak en büyük farkı RDR2'de gördüm. Açık konuşmak gerekirse bu kadar fark edeceğini de düşünmemiştim. Bu düşüncelerimi de sizlerle paylaşmak istedim oyundan bir ekran görüntüsü ile.

Eki Görüntüle 1868135

İş yerinden bir arkadasa RTX 3090 sistem toplamıştım denemek için 4K TV'ye bağladım PC'yi RDR2 oynattım. Oyun 2018 çıkışli olmasına rağmen gördüğüm en iyi grafiklerdi.

Bu arada yanlış bilmiyorsam 24 inç 1080P ile 32 inç 2K arasında inç başına düşen piksel açısından hiçbir fark yok. (Başka birisi benden önce yazmış k.b.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı