1440p ve 1080p Monitör Önerisi

Onimusha

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar Allah nasip ederse gelecek hafta efsane bir sistem topluyor olacagim. Insallah. Yalniz aklima bir soru takildi ki size sormadan edemeyecegim. Her ne kadar bin tane video'ya baksam da aradaki farki anlamadim bulamadim. Simdi i9 9900KS ve RTX 2080 Ti'li bir sistem yapayacağım 1080P ASUS VQ248QE monitorum var. Sizce 1440P 144Hz 1MS bir monitor bulup alsam mi? Yoksa bu monitor iyi bunla takil mi dersiniz? Buarada 1440P monitorler cozunurluk olarak 2560 X 1440 oluyor degil mi?
4K Gaming yap diyenler dusunenler olabilir ben acikcasi 4K Gaming'e sicak bakmiyorum. Varsa tavsiyeleriniz onerileriniz beklerim.
Saygilar Sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
O kartı alıp 1080P'dr oynamak ayı olur. Paran vara 2K monitör tavsiye ederim, arada çok fark var.

Msi Optix MAG271CQR Led Monitör Fiyatı - Vatan Bilgisayar Bunu önerebilirim.

Daha uygun fiyatlı ve büyük ekren istersen ASUS 31,5" VG32VQ 1Ms 144Hz WQHD HDMI DP CURVED FREESYNC GAMING MONITOR - Vatan Bilgisayar bunu önerebilirim.

Daha da uygun fiyatlısı AOC 31,5" CQ32G1 1ms 144Hz QHD FreeSync HDMI DP Curved Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar

büyük ekran sorun etmezsen asus un ki iyidir. ELMB ve HDr gibi artıları var. MSI ın ki baya iyi ama forumda aratırsan optix serisinde sorunlar var.

Bİrde bütçe önemli tabiki. bütçenin fazlalıgına göre önerilecek monitör çok.

Tesekkur ederim cevaplar icin. 32 inc hic almadim maksimum 27 inc aldim bu MSI cok guzel gozuktu gozume ama bakalim. Dostlar ekranin 32inc olmasi aldigim kaliteyi goruntuyu etkiler mi? Sorarken ben bile anlamadim. Inc'in buyuk olmasi GPU'yu ayri etkiler mi? Buarada tavsiyeler cok guzel arada kaldim

Ekran kartını inç değil çözünürlük etkiler. Aynı çözünürlüklere sahip 32 inç monitörde PPI değeri 27 inçe kıyasla daha düşük olacağından aynı mesafeden baktığınızda 27 inç ekranın görüntüsü daha iyi olur.

Eyvallah bak gonlumdeki soru buydu cevabi aldim tesekkur ederim. Ben 27 inc bir monitor aricam. Beyler insallah alirim bu hafta sagolun varolun
Beyler buarada monitoru dahili hoparlorlu mu alayim yoksa olmasada olur mu? Ben hep dahili kullandim. Gerci iki tane Logitech hoparlor varda evde bir size de danisayim dedim. Destek amacli

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı