144hz 1ms monitör tavsiyesi

Adam maximum bütçem 1.250 tl demiş. Maşallah technopat severler yine 2000-3000 lik monitör önermişler. Okumuyo musunuz anlamıyorum ki. Dostum naçizane tavsiyem AOC 24G2U 144 hz + 1ms + IPS panel
Fiyat/Performans ürünüdür. İtopya linkine ulaşamadığım için incehesap linki verdim. Özelliklerini gör diye. Stok olan bir mağazadan temin edebilirsin beğenirsen eğer. İyi forumlar.

144Hz 1MS monitör arıyorum. AMD ekran kartı kullanıyorum. Oyun için hangi paneli almam daha iyi olur. FPS ve MOBA oyunları oynuyorum. Yardımcı olur musunuz? Maksimum bütçem 1.250 TL
Bir de ben monitör önermek istiyorum. Bir bakıp inceleyebilirsiniz.

Hazır indirimler varken AOC C24G1'e baka bilirsin Curved alternatif olarak. Kullanmaktayım ve memnunum.
Dostum ben de aynı üründen aldım. İşlemci ve ram gelmediği için kasa ile test edemedim daha. Masaya kurdum öyle bekliyor. Kaç aydır kullanıyorsun? Memnun musun? HDMI ile mi yoksa Displayportla mı bağlamam gerekiyor? Ölü piksel olup olmadığını nasıl anlarım? Görünürde birşey yok.

Rekabetçi oyunlar için TN panel tercih edilir ama seni veya profesyonel olarak oynamayan birini bu kadar etkileyeceğini hiç sanmıyorum. IPS panel öneriyorum, yine de benim ya da bir başkasının yazdıklarını pek dikkate alma, bir mağazaya gir ve TN ve IPS paneli yan yana koyup kendin karşılaştır, farkı gör. Örneğin iPhone 7 Plus kullanıyorum, sattığım ver vermek için hazırladığım 5S'i aldığımda, "bu telefonları millet nasıl kullanıyor?" diye düşündüm. Büyük ekrana ve o yumuşaklığa alışında 5S bana berbat gelmişti. Bunu IPS ve TN panele uyarlayabilirsin, IPS ile biraz zaman geçir, TN'ye dönüp bakmazsın, ne olursa olsun. En iyisi en yakın mağazaya gidip senin görmen. Mümkünse oyun açtır, yine iki paneli karşılaştır. "kaliteli TN panelin IPS'ten farkı yok." diyen çıkarsa yine dinlememeni öneririm, elbet farkı var.

Hmm anladım hocam çok teşekkür ederim her şey için.

Adam maximum bütçem 1.250 tl demiş. Maşallah technopat severler yine 2000-3000 lik monitör önermişler. Okumuyo musunuz anlamıyorum ki. Dostum naçizane tavsiyem AOC 24G2U 144 hz + 1ms + IPS panel
Fiyat/Performans ürünüdür. İtopya linkine ulaşamadığım için incehesap linki verdim. Özelliklerini gör diye. Stok olan bir mağazadan temin edebilirsin beğenirsen eğer. İyi forumlar.
"2000-3000 lik monitör önermişler" derken ? Kimse o fiyat aralığında önermedi ki? Emin misiniz?

Dostum ben de aynı üründen aldım. İşlemci ve ram gelmediği için kasa ile test edemedim daha. Masaya kurdum öyle bekliyor. Kaç aydır kullanıyorsun? Memnun musun? HDMI ile mi yoksa Displayportla mı bağlamam gerekiyor? Ölü piksel olup olmadığını nasıl anlarım? Görünürde birşey yok.

Aynı ürünü ben 1 haftadır kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok. Açınca ilk olarak ölü pixel ve ışık sızması testi yapın. Ben çok beğendim ürünü.

Bu monitörü herkes çok övüyor ve alicaktim sonrasında stok bitti şans işte 1000tlye viewsonic 2458 c mhd mi alsam yoksa bekleyip onu mu alsam çok kararsızım

Bu monitörü herkes çok övüyor ve alicaktim sonrasında stok bitti şans işte 1000tlye viewsonic 2458 c mhd mi alsam yoksa bekleyip onu mu alsam çok kararsızım
Şöyle söyleyeyim. Öncelikle monitör bir göz zevki. Ben doygun renkleri severim. TN panellerde renkler biraz soluk parlaklık yüksektir. Ancak bu monitör VA panele sahip. Yani hem oyuncuların hemde doygunluk arayanların isteklerini karşılıyor. IPS zaten paneller içinde en doygunu. Bende çok araştırdım. Viewsonic de kötü monitör yapmıyor ama sanırım onlarda bir süre sonra sıkıntı çıkmaya başlıyormuş görüntü kalitesiyle alakalı. Sonuçta elektronik bir alet. AOC'de de böyle sorunlar olabilir ancak ben şuan gayet memnunum. Tavsiye ederim hazır indirime girmişken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı