144Hz 1MS monitor tavsiyesi

bazinga

Hectopat
Arkadaslar iyi gunler dilerim. Butcem 1500 TL'ye kadar. CS GO icin dusunuyorum. Birde monitorlerde panel turu ne oluyor, hangisini almak lazim oyun icin, tavsiyelerinizi bekliyorum tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım ve sevdiğim bir monitör ve tam da söylediğin bütçeye uygun tavsiye ederim özellikleri yazıyor.

Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz HDMI+DP FreeSync Gaming Monitör
Arkadaslar cevaplar icin oncelikle tesekkurler Turkce kurallari yuzunden ceza aldigim icin cevap yazamadim ama telefondan yaziyorum yine caza gelicek yine cevap veremicem bir sure ama yapicak bisey yok. Arkadasin onerdigi asus'u aldim kendisine ve cevap yazanlara tesekkur eder, iyi gunler dilerim

Arkadaslar cevaplar icin oncelikle tesekkurler Turkce kurallari yuzunden ceza aldigim icin cevap yazamadim ama telefondan yaziyorum yine caza gelicek yine cevap veremicem bir sure ama yapicak bisey yok. Arkadasin onerdigi asus'u aldim kendisine ve cevap yazanlara tesekkur eder, iyi gunler dilerim
Babayı dinleyeceksin zaten :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı