144Hz 24” Monitör Önerisi

Bu bütçeyle Rampage marka mı öneriyorsunuz ?
Rampage, Gamepower gibi markalara monitör konusunda hiç güvenemiyorum. Öneri için teşekkürler.
Aoc 24g2u kullanıyorum tavsiye ederim.
Nereden aldınız?

Şimdi alcağınız aoc monitör ıps panel ve biraz daha para ilavesi yaparım diyosanız asus vf249q da alabilirsiniz ıps panel olarak ama tn panel alcaksanız ki tn panel bildiğiniz gibi oyun konusunda ips den daha performanslı ips de renk konusunda daha iyi tn e göre ve görüntünüz 178 dereceye kadar hep aynı kalitede oyüzden hangi monitörü alıcaksanız bunlarıda göz önünde bulundurun tn panel de de önerim asus vg258q 144hz 1ms

benim önerimi beğenmiyorsun ama bütçenin 200 lira üstünde ürün paylaşıyorsun. madem 1500 tl ye asus buldun paylaş bizde alalım kardeşim. Alaycı konuşmanızı üzüntüyle karşılıyorum.
Ben bütçesini bilmeden öneri yaptım farkındaysanız. Sonradan 1500 TL olduğunu belirtti arkadaş.

benim önerimi beğenmiyorsun ama bütçenin 200 lira üstünde ürün paylaşıyorsun. madem 1500 tl ye asus buldun paylaş bizde alalım kardeşim. Alaycı konuşmanızı üzüntüyle karşılıyorum.

Siz de 1500 TL bandında Rampage öneriyorsunuz? Zaten aynı fiyata AOC 23.8" 24G2U var. Hayır hiçbir şey bulunamadı daha da alt bir fiyata Viewsonic 23.6" VX2458-MHD alınır.

Siz de 1500 TL bandında Rampage öneriyorsunuz? Zaten aynı fiyata AOC 23.8" 24G2U var. Hayır hiçbir şey bulunmadı daha da alt bir fiyata ViewSonic 23.6" VX2458-MHD alınır.

20 tane öneri yapmadım kardeşim bir tane ürün paylaştım. Bilseydim sosyalde Rampage ön yargısı olduğunu paylaşmazdım zaten. Ben de AOC severim hem tarzı güzel hem de panelleri.

Geri
Yukarı