144Hz 24” Monitör Önerisi

20 tane öneri yapmadım kardeşim bir tane ürün paylaştım. Bilseydim sosyalde Rampage ön yargısı olduğunu paylaşmazdım zaten. Ben de AOC severim hem tarzı güzel hem de panelleri.

Ben sizin "kardeşiniz" değilim. Siz de benim "kardeşim" değilsiniz. Öneri yaparken araştırma dahilinde hareket etmek önemli. 1500 TL az bir miktar değil. Bir kişiyi Rampage'e yönlendirmenin pek makul bir hareket olmadığını düşünüyorum.

Ben sizin "kardeşiniz" değilim. Siz de benim "kardeşim" değilsiniz. Öneri yaparken araştırma dahilinde hareket etmek önemli. 1500 TL az bir miktar değil. Bir kişiyi Rampage'e yönlendirmenin pek makul bir hareket olmadığını düşünüyorum.
Beyler burası tartışma yeri değil biliyosunuz galiba bi hatırlatmak istedim herkes önerisini yazsa yeter karşılıklı polemiğe girip konuyu uzatmaya gerek yok

Kardeşim nedir bu rampage nefreti. 30 tl lik klavye mousetan mı geliyor bu nefret ? Ben rampagein ürünlerini kullanıyorum. Rampage ön yargılı olanlar bence ürünleri teknoloji mağzasında test edip buraya yorumunu yazmalılar. Sağdan soldan bilgilerle kötülememiler..

Burası forum. Haliyle önerilere olumlu-olumsuz-kararsız yorumlar gelecektir. Rampage, Gamepower gibi öneriler gelecekse haliyle indirim varken daha iyi markalara yönlendirmek önemlidir. "Rampage çok iyi. Gamepower'a koşun." diyecek halimiz yok.

Kardeşim nedir bu rampage nefreti. 30 tl lik klavye mousetan mı geliyor bu nefret ? Ben rampagein ürünlerini kullanıyorum. Rampage ön yargılı olanlar bence ürünleri teknoloji mağzasında test edip buraya yorumunu yazmalılar. Sağdan soldan bilgilerle kötülememiler..

Üslubunuzu düzeltin, ondan sonra tartışalım. Parça kalitesinin, sorunlarının, uzun ömürlülük konusundaki soru işaretlerinden kaynaklı adı geçen markaya yönelmektense yakın fiyata kaliteli ürünler varsa öneri yapılır.

30 TL'lik klavye, fare? 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı