144Hz Curved monitör önerisi

VeeqX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyata 144Hz Curved monitör almak istiyorum. Bütçe olarak bu monitörün üstüne çıkmayacağım ancak daha ucuza da arıyorum.
Ekstra soru: Arkadaşlar 1ms ile 4ms arasında çok fark var mıdır yani ciddi anlamda fark yapar mı?
Bunu sorma nedenim bu monitörden kaynaklı(Amazon'dan alabilirim eğer babamı ikna edersem 250TL civarı daha ucuz): SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör

Valla ben gözümü kapadım aldım direk Samsung CRG50'yi. Şu aralar da o fiyata daha iyisini bulacağımı zannetmiyorum. Fakat kullanacak vaktim olmadı daha :( Bir de 1700tl'ye bence güzel 144hz IPS monitörler bulabileceğine inanıyorum. Son olarak demek istediğim bir şey var Curved gerçekten zorunlu mu? Zira incehesap'ta 1650tl ye 165hz IPS 1ms monitör var.
4 ms monitör asla alma pişman olursun kesinlikle 1 ms almalısın.
neden?

Arkadaşlar uygun fiyata 144Hz Curved monitör almak istiyorum. Bütçe olarak bu monitörün üstüne çıkmayacağım ancak daha ucuza da arıyorum.
Ekstra soru: Arkadaşlar 1ms ile 4ms arasında çok fark var mıdır yani ciddi anlamda fark yapar mı?
Bunu sorma nedenim bu monitörden kaynaklı(Amazon'dan alabilirim eğer babamı ikna edersem 250TL civarı daha ucuz): SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör
Alabilirsiniz hocam güzel bir monitör.

Valla ben gözümü kapadım aldım direk Samsung CRG50'yi. Şu aralar da o fiyata daha iyisini bulacağımı zannetmiyorum. Fakat kullanacak vaktim olmadı daha :( Bir de 1700tl'ye bence güzel 144hz IPS monitörler bulabileceğine inanıyorum. Son olarak demek istediğim bir şey var Curved gerçekten zorunlu mu? Zira incehesap'ta 1650tl ye 165hz IPS 1ms monitör var.

neden?
1 milisaniye gecikme suresi ve 4 milisaniye gecikme süresi ?

Vallahi ben gözümü kapadım aldım direk Samsung CRG50'yi. Şu aralar da o fiyata daha iyisini bulacağımı zannetmiyorum. Fakat kullanacak vaktim olmadı daha :( bir de 1700TL'ye bence güzel 144Hz IPS monitörler bulabileceğine inanıyorum. Son olarak demek istediğim bir şey var Curved gerçekten zorunlu mu? Zira İncehesap'ta 1650TL'ye 165Hz IPS 1ms monitör var.

Neden?

Curved deneyimini yaşamak istiyorum.
Hemen hemen her çeşit oyunu oynayacağım da. Özellikle hikaye tabanlı oyunlar. Daha çok seviyorum.
Ayrıca FPS oyunlarında daha fazla odaklanabiliyormuymuşum mu ne öyle bir şeydi hatırlamıyorum.
Hiçkimse Curved daha iyi flat daha iyi demiyor. Sadece zevk meselesi ve şahsen ben bunu tatmak istiyorum.

Geri
Yukarı