144Hz IPS monitör önerisi

297689

Hectopat
Makaleler
1
1500-2000 TL bütçem bulunmakta. Bir oyuncu monitörü almak istiyorum. Yüksek grafikli oyunlar oynadığım için IPS panele sahip bir monitör önerisi istiyorum. 144Hz olursa çok iyi olur.

Aklımda üç monitör ismi var. Kararsız kaldığım için bu konuyu açtım. Bu üç isim dışında iyi monitörler varsa onların da ismini almak isterim. Önerilere açığım.

AOC 24G2U: AOC 24G2U/BK 23.8 inch monitor | AOC Monitors
ASUS TUF VG249Q: TUF Gaming VG249Q|Monitör|ASUS Türkiye
ViewSonic XG2405: ViewSonic XG2405 24" FHD 1ms 144Hz IPS GAMING Monitör

Renklerin çok canlı olması benim için en büyük kriter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AOC 24G2U kullanıyorum, oldukça memnunum ve tavsiye ederim. AOC 24G2U modeli hakkında sorularınız varsa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.

İstisnasız Aoc 24G2U. %108 ARGB oranına bu bütçede hiçbir monitör karşı çıkamaz.

@07alone07, @LaMorte, @Noxiares, @Grkn00; sizce nereden almalıyım? Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyordum fakat onunla bir THH sürecim var. Güvenim kalmadı o firmaya. QP, Amazon, İtopya gibi yerlere bakınıyorum.
Hocam ben geçen sene incehesap üzerinden almıştım monitörü. Ben alışveriş esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yani açıkçası bütün firmalarda sıkıntı yaşayan kullanıcılar da olduğu için size direkt şuradan alın diyemem maalesef. Tercih sizin.

Geri
Yukarı