144Hz monitör için DP 1.4 kablo önerisi

Guthwine

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Malatya
ASUS VP249QGR model monitör için DP kablosu bakıyordum. Aşağıdaki kabloyu buldum. DP kablolardan pek anlamadığım için en çok olumlu yorum alan kabloyu seçtim.

Kaliteden ödün vermeyecek şekilde daha ucuz bir kablo var mıdır? Yoksa bu kablo yeterince iyi mi?

Not: Önereceğiniz kablonun satıcısının güvenilir olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 30 TL'ye almıştım DP kablosu 1 senedir sorun çıkarmadı. Alıcağınız ürün bayağı pahalı o kadar masrafa gerek yok 30-40 TL'lik DP kablolarına bakın.

ASUS VP249QGR model monitör için DP kablosu bakıyordum. Aşağıdaki kabloyu buldum. DP kablolardan pek anlamadığım için en çok olumlu yorum alan kabloyu seçtim.

Kaliteden ödün vermeyecek şekilde daha ucuz bir kablo var mıdır? Yoksa bu kablo yeterince iyi mi?

Not: Önereceğiniz kablonun satıcısının güvenilir olması önemli.
Aynı monitöre sahibim ve içinden çıkan HDMI kablosu ile 144 HZ alıyorum. Dahili hoparlör için zaten HDMI lazım. Gerek yok almanıza.

Hocam 30 TL'ye almıştım DP kablosu 1 senedir sorun çıkarmadı. Alıcağınız ürün bayağı pahalı o kadar masrafa gerek yok 30-40 TL'lik DP kablolarına bakın.
Öneri yapabilir misiniz?
Aynı monitöre sahibim ve içinden çıkan HDMI kablosu ile 144 HZ alıyorum. Dahili hoparlör için zaten HDMI lazım. Gerek yok almanıza.
G-sync aktif etmek için DP kablo lazım diye biliyorum. Ekran kartım Nvidia olacak.

O kabloyu kullanıyorum evet yeterince iyi olduğunu düşünüyorum. Zaten bu konuda pek şüphe olmasa gerek. Ama daha uygun fiyatlı işinizi görecek bir kablo var mıdır bilemiyorum. Eğer imkanınız varsa bence alın derim. Bütçeniz çok kısıtlı ise daha uygun fiyatlı ve işinizi görecek olanları belki de vardır.

Öneri yapabilir misiniz?

G-Sync aktif etmek için DP kablo lazım diye biliyorum. Ekran kartım NVIDIA olacak.

DİSPLAYPORT TO DISPLAYPORT KABLOSU 4316p DISPLAY DP ARA BAĞLANTI Fiyatları ve Özellikleri ben böyle bir ürün almıştım kendi bilgisayarım için 1 senedir bir sorun çıkmadı tavsiye ederim tabii ki bütçeniz çok daha fazlaysa Paugge vesa sertifikalı DP kablosu alabilirsiniz daha kaliteli olur. Sizin bütçenize bağlı yani her şey.

Şimdi bu kablo ile ilk gösterdiğim kablo arasında ne kadar fark var? Açıkçası o kadar para vermek istemiyorum.

Şimdi bu kablo ile ilk gösterdiğim kablo arasında ne kadar fark var? Açıkçası o kadar para vermek istemiyorum.

Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo (ENTDP1420) Fiyatı Hocam bu üründe sertifika olduğu için daha pahalı Dark DP kablosuna göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı