Viewsonic 1MS 144Hz monitör için DP kablo

fastext

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Viewsonic 1MS 144Hz monitörüm için sağlam, iyi bir 55 TL'yi geçmeyecek fiyatta DP kablo önerisi arıyorum. Önerebileceğiniz marka ve ürünler var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA ekran kartı varsa G-Sync yi kullanma boşver diyorsun?
Boş atma bana. G-Sync monitörü olan adam 55 liralık kablo istemez.
HDMİ ile maximum 120 Hz alınabiliyor. Yanlış mı biliyorum?

Alabiliyorsunuz ben şahsen kullanıyorum.

Çok bilgi kirliliği yaratıyor kullanmayan arkadaşlar. 144 hz için 144 fps gerek diyenler de var. Halbuki kullansalar 70-80 fpste bile fark olduğunu görecekler.

Son düzenleme:
Boş atma bana. G-Sync monitörü olan adam 55 liralık kablo istemez.

Alabiliyorsunuz ben şahsen kullanıyorum.

Çok bilgi kirliliği yaratıyor kullanmayan arkadaşlar. 144 hz için 144 fps gerek diyenler de var. Halbuki kullansalar 70-80 fpste bile fark olduğunu görecekler.

Tüm monitörler legal ve illegal olarak gsync sunuyor artık bundan bahsettim, AMD ekran kartları HDMI da her konuda başarılıyken, NVDIA o kadar olamiyor.

Bu kabloyu almıştım monitörüm dp v1.2 desteklemesine rağmen gelen kablonun kutusundada v1.2 yazmasına rağmen kabloyu ekran kartı çıkışıma gayet uygun bir şekilde giriyor ancak monitörümün dp girişine takamadım uymadı bilgisi olan varmı?
monitörüm : Viewsonic 1MS 144Hz monitör için DP kablo
HDMI 2.0 versiyonuyla 144Hz alabilmek mümkün ancak DP tavsiye ederim. HDMI ile 144Hz alabilmek biraz çetrefilli oluyor. Giriş ve çıkışların 2.0 olması falan gerekiyor.

Digitus DP to DP DisplayPort Bağlantı Kablosu 2m Kilit Mekanizma (AK-340100-020-S) bunu alabilirsiniz.
hdmi ile 144 hz görüntü aldım şuanda hdmi ile bağlıyım ancak kullandıgım kablo bir arkadaşıma ait geri vermem gerekiyor kablo alana kadar dursun demişti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı