144Hz Monitör Önerisi

Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi bayramlar. Malumunuz bayram dolayısıyla cepte biraz para birikti. Geçtiğimiz yılın sonunda aldığım sistemime sağlam bir monitör takviyesi yapmak istiyorum. Limit olarak 1000-1500 TL bir bütçem var. İlk monitör almaya karar verdiğimde aklıma gelen ilk ürün Asus VG248QE modeli olmuştu fakat yeni çıkan monitörler arasında yeri nedir? Aklımı kurcalayan bir kaç soru var. G-Sync li bir modele bakmalı mıyım ? Bütçeyi biraz aşıyor ama AOC 2460PG modeli gözüme takıldı. Önereceğiniz ürünleri gidip görebileceğim yer var mı?

Sistemim :
- CPU : i7 4790K
- GPU : MSI GTX 970
- RAM : 8GB

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

BenQ XL2420Z ile Asus VG248QE arasında kaldım. Eksen Bilgisayar'da VG248QE için kampanya yapmışlar. Ürünün yanında Asus ROG Gladius oyuncu mouse veriyorlar. Sizce hangisini almalıyım ?

BenQ XL2420Z ile Asus VG248QE arasında kaldım. Eksen Bilgisayar'da VG248QE için kampanya yapmışlar. Ürünün yanında Asus ROG Gladius oyuncu mouse veriyorlar. Sizce hangisini almalıyım ?
Dostum zaten güzel bir oyuncu mousen var, ama ben ondan bıktım dersen ASUS modelini al. Bana kalırsa görünümü ve ayarlanabilir ekran konumuyla BenQ tercih ederdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı