144Hz Monitör Önerisi

Ben aradığım monitörü buldum ASUS 24" VG248QE 3 ay araştırdım sizlerin yardımı ile de bu monitöre karar verdim hayırlısı olsun artık.
Şunu da söylemek istedim oyuncu monitörü LED panel olacak profesyonel oyuncuların ve turnuva düzenleyen kurumlar genelde led panel kullanıyor.

Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Bir canlı görebilsem kararımı vericem de göremedim gitti. Pişman olmak istemiyorum.

Benimde bilgisayar donanımım aşağıda ğördüğünüz gibi ben aldım mı hayatta adi işe yaramaz bir ürün almam ASUS modelini tavsiye ederim.
3 ay araştırdım kararım asus dan yana şimdiden sanda hayırlı olsun.

1-MSI Z97 MPOWER MAX AC Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.)
2-Intel Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Önbellek 22nm İşlemci
3-MSI GTX970 GAMING GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı
4-GSKILL 16GB (2x8GB) Trident X DDR3 2666MHz CL12 1,65V Dual Kit
5-COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION FULL TOWER
6-Cooler Master RS-850-AMBAJ3-SE 850W Silent Pro M Power Supply
7-Samsung 250GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD
8-WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
9-LOGITECH G602 WIRELESS GAMING MOUSE
10-LOGITECH G510S GAMING KEYBOARD
11-COOL MASTER NEPTON 240M SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

ASUS 24" VG248QE n11 sitesinde 1,220,00TL kaçırma derim eğer mause varsa sende bu fırsatı kaçırma derim.
Mail attım bakım kapıda nakit ödemesi varsa oradan temin edeceğim.Üye oldun zaman sana indirim kuponu da veriyor 100tl üzeri alışverişlerinde 2 adet 11tl indirim çeki verdi bana şimdi üye olursan 1 ağustos'a kadar harcaman lazım hediye çekini. Bilgin olsun.

Son düzenleme:
ASUS 24" VG248QE n11 sitesinde 1,220,00TL kaçırma derim eğer mause varsa sende bu fırsatı kaçırma derim.
Mail attım bakım kapıda nakit ödemesi varsa oradan temin edeceğim.Üye oldun zaman sana indirim kuponu da veriyor 100tl üzeri alışverişlerinde 2 adet 11tl indirim çeki verdi bana şimdi üye olursan 1 ağustos'a kadar harcaman lazım hediye çekini. Bilgin olsun.
Merhaba kardeşim n11 de kapıda ödeme yok kredi kartına tek çekim yapabilirsin ve öncelikle alacağın satıcıya mesajla sor ölü piksel çıkarsa değişim yapar mısınız diye. Ben gittigidiyordan 1240 tl ye aldım ölü piksel durumunda değişim sözüyle sizde öyle yapmalısınız.

Ek olarak : Eksen bilgisayar güvenilirdir.

Merhaba kardeşim n11 de kapıda ödeme yok kredi kartına tek çekim yapabilirsin ve öncelikle alacağın satıcıya mesajla sor ölü piksel çıkarsa değişim yapar mısınız diye. Ben gittigidiyordan 1240 tl ye aldım ölü piksel durumunda değişim sözüyle sizde öyle yapmalısınız.

Ek olarak : Eksen bilgisayar güvenilirdir.

Ölü piksel ne oluyor anlatır mısın bu konu hakkında bilgim yok..?

Bugün Eksen Bilgisayar'dan 1287TL'ye (tanıdık aracılığıyla) monitörü almış bulunmaktayım. Yanında Asus Rog Gladius Mouse hediye olarak verildi. Kolay bir montaj oldu. Renkler beklediğimden iyi dürüst olmak gerekirse fakat IPS ile kıyaslama yapılamaz :) Yan yana getirdiğinizde farkı rahatca görebiliyorsunuz. Küçük bir renk kalibrasyonu gerekebilir. Belki küçük bir inceleme yaparım. Tercihimi Asus'tan yana kullandığım için mutluyum :) Umarım herkes hayellerini gerçekleştirir.

Bugün Eksen Bilgisayar'dan 1287TL'ye (tanıdık aracılığıyla) monitörü almış bulunmaktayım. Yanında Asus Rog Gladius Mouse hediye olarak verildi. Kolay bir montaj oldu. Renkler beklediğimden iyi dürüst olmak gerekirse fakat IPS ile kıyaslama yapılamaz :) Yan yana getirdiğinizde farkı rahatca görebiliyorsunuz. Küçük bir renk kalibrasyonu gerekebilir. Belki küçük bir inceleme yaparım. Tercihimi Asus'tan yana kullandığım için mutluyum :) Umarım herkes hayellerini gerçekleştirir.
Bende alacağım ayın 5 ini bekliyorum yardımım dokunduysa ne mutlu hayırlı olsun kardeşim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı