144Hz monitörde 144 FPS altına düşmek

1050ti da Freesync var. Monitör alacaksanız alın önce bir 1050ti ile deneyin. Nvidia da Freesync güzel çalışıyor. Fakat AMD anti lag yok maalesef.
Benim için input lag fark ettiren bir özellik, hız için bütçemi ayarlayınca 0.4mm Apex Pro alacağım.
240hz monitöre vereceğin parayla yeni sistem toplarsın [emoji2]
Acer monitörü 1600₺

OC olmayan bir gtx 1050 ti 500 w -600 w bir güç kaynagını ısıtabiliyorken bu dedigin normalmi ? her güç kaynagı yazdıgı degeri vermiyor

1050ti eğer 600w güç kaynağını ısıtıyor ise, ya o güç kaynağı 600w değil ya da kart 1050ti değil.

1050ti denen kart 75w tdp değerine sahip. Ve bu aslında çalışmak için ekstra güç girişi bile şart değil anlamına geliyor.

O zaman sen GTX 1070'e 1000Watt güç kaynağı al tamam mı.
1050ti eğer 600w güç kaynağını ısıtıyor ise, ya o güç kaynağı 600w değil ya da kart 1050ti değil.

1050ti denen kart 75w tdp değerine sahip. Ve bu aslında çalışmak için ekstra güç girişi bile şart değil anlamına geliyor.
burasının dalga geçme yeri olmadıgını sanıyordum ben gözlemlediklerimi anlatıyorum ( herkesin evindeki bilgisayarında 80 plus 80 gold güç kaynagı yok haberiniz olsun )

burasının dalga geçme yeri olmadıgını sanıyordum ben gözlemlediklerimi anlatıyorum ( herkesin evindeki bilgisayarında 80 plus 80 gold güç kaynagı yok haberiniz olsun )
Olmalı bu forumda hiçbir zaman 80Plus sertifikası olmayan böyle merdiven altı üretilen dandik PSU'lar önerilmez çünkü çok önemli bir bileşendir ben arkadaşın PSU'sunun 80Plus olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı