144Hz monitörde 144 FPS altına düşmek

zEraYY

Hectopat
Arkadaşlar merak ettiğim konu 144Hz bir monitörde ortalama maksimun 100 FPS'lere kadar düşsek akıcılığı kaybeder miyiz?

AOC C24G1 modeli ile MSI RX570 4 GB modelini almayı planlıyorum, YouTube'den izlediğim test videolarına göre LOL'de en fazla 100 FPS'lere düşüyor. (Sadece LOL oynuyorum)

Sistem;
R5 2600.
Gıbabyte B450M.
Adata 8 GB RAM.
MSI RX570 Armor OC 4 GB.
Corsair kasa ve 550W PSU.
Adata 240GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI RX 570 Armor OC 4 GB. Güç kaynagını biraz ısıtabilir haberin olsun. Beklediginden kötü bir sonuc alabilirsin. Bence ilk önce alacagın yere yapabilirsen bilgisayarını götür kurdur ve denettir öyle al.

MSI RX 570 Armor OC 4 GB. Güç kaynagını biraz ısıtabilir haberin olsun. Beklediginden kötü bir sonuc alabilirsin. Bence ilk önce alacagın yere yapabilirsen bilgisayarını götür kurdur ve denettir öyle al.
Dostum 550W Corsair marka bir PSU'nun rahatlıkla besleyebiliceğini düşünüyorum.

120 Watt tüketen ve üreticinin sitesinde 450 Watt yeterlidir denilen bir kart nasıl güç kaynağını yakacakmış anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı